Aktuality, Prešov    11.02.2021

Vakcinačné centrum poliklinika ProCare Prešov

V poliklinike ProCare Prešov sme otvorili vakcinačné centrum.

Nachádza na prízemí zdravotníckeho zariadenia. Pri vstupe cez hlavný vchod do budovy, prvé dvere vľavo, sa nachádza čakáreň a registrácia pre objednaných klientov, kde dostanú všetky informácie, ktoré k očkovaniu potrebujú.

Ordinačné hodiny sú Pondelok – Piatok:  7.30- 14.30

Záujemcovia o očkovanie vakcínou Moderna sa môžu objednať elektronicky na stránke korona.gov.sk,  preferované očkovacie miesto: Prešov – Vakcína Poliklinika Sekčov, Prešov, Jurkovičova 19.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 28.07.2021

Piknik s laktačnou poradkyňou v dunajskostredskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia pozývame mamičky, pokojne aj s bábätkami a kočíkmi, na piknik v tráve s laktačnou poradkyňou.

Aktuality 28.07.2021

Prednášky s laktačnou poradkyňou v michalovskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce chránime a podporujeme dojčenie zavedením najvyššieho štandardu pri získavaní poznatkov v oblasti dojčenia.

Aktuality 26.07.2021

Zdravotníci nemocníc Svet zdravia vyrazili očkovať do regiónov

Zdravotnícky personál siete nemocníc Svet zdravia začal očkovať proti ochoreniu COVID-19 aj v teréne. V spolupráci s ministerstvom zdravotníctva chce sieť zvýšiť zaočkovanosť v regiónoch Slovenska a zdravotníci preto v tomto období vyrážajú s vakcínami do jednotlivých obcí priamo za ľuďmi. Počas dnešného dňa očkovali v obciach tímy zo spišskonovoveskej, vranovskej, žiarskej aj topoľčianskej nemocnice a jednodávkovú vakcínu Janssen podali približne 500 záujemcom. Viaceré odľahlejšie obce majú často nízky podiel zaočkovanosti - napríklad v Rudňanoch, kde dnes očkovali zdravotníci z nemocnice v Spišskej Novej Vsi, presahoval len 10 percent.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO