Aktuality, Žiar nad Hronom    03.12.2021

V Žiarskej pôrodnici začali používať pri pôrodoch bylinnú náparku

Na gynekologicko-pôrodnickom oddelení nemocnici v Žiari nad Hronom pripravili pre budúce mamičky novinku.

Na spokojnosti a vysokom komforte pacientiek veľmi záleží a preto si pôrodnica v Žiari nad Hronom pre budúce mamičky pripravila novinku, bylinnú náparku.

Ako pomáha bylinná náparka pri pôrode?

Bylinná náparka je jemná procedúra s veľkou silou. Mnohé z vás ste si teraz položili otázku, čo tá náparka vlastne je ?  Bylinná náparka je úplne jednoduchý a zároveň veľmi účinný nástroj, ktorý pozostáva z byliniek s teplou vodou a pohodlnej stoličky.

Je považovaná za veľkú podporu pri pôrodnom procese, pričom nahrievanie pôsobí pozitívne k uvoľneniu, prehriatiu a otvoreniu pôrodných ciest.

Milé budúce mamičky veľmi sa tešíme, že aj takto vám dokážeme spríjemniť tento krásny okamih, ako je pôrod. Vaša pôrodnica Žiar nad Hronom.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2022

Dar pre novorodenecké oddelenie vranovskej nemocnice

Novorodenecké oddelenie nemocnice vo Vranove nad Topľou dostalo do daru výbavu pre novorodencov v podobe zavinovačiek, podbradníkov a detských body.

Aktuality 24.01.2022

Láskavosť cez sladkosť potešila zdravotníkov v humenskej nemocnici

Žiaci zo ZŠ Pugačevova sa spolu s učiteľkami zapojili do sladkej výzvy a v školskej kuchynke napiekli zákusky pre zdravotníkov nemocnice A. Leňa v Humennom.

Aktuality 19.01.2022

Ema a Martin: To boli najčastejšie mená novorodencov v žiarskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa počas minulého roka uskutočnilo 550 pôrodov. Dievčat sa narodilo viac (285) ako chlapcov (266), dvojičky si domov odniesla iba jedna mamička. Na svet prišlo v žiarskej pôrodnici vlani aj 10 COVID novorodencov.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO