Aktuality, Svet Zdravia, Topoľčany    23.05.2019

V topoľčianskej nemocnici zrekonštruovali oddelenie vnútorného lekárstva

Pacienti hospitalizovaní na Oddelení vnútorného lekárstva v Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa budú liečiť v krajších a modernejších priestoroch. Nemocnica kompletne zrekonštruovala oddelenie i kardiologickú ambulanciu a do komplexnej obnovy investovala celkovo 98-tisíc eur.

 

„Postupnou rekonštrukciou prešli obe lôžkové ošetrovacie jednotky oddelenia vnútorného lekárstva a vstupná hala pred oddelením, kde sa nachádzajú i vynovené priestory kardiologickej ambulancie. Vymenili sme PVC podlahy, priestory vymaľovali, zrekonštruovali toalety, kúpeľne, kuchynky a jedálne pre pacientov i pracovné  zázemie pre našich zamestnancov. Vytvorili sme tak neporovnateľne krajšie prostredie, ktoré nám zároveň zvyšuje kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti,“ hovorí riaditeľ Nemocnice Svet zdravia Topoľčany Viktor Dudáš.

Nemocnica nakúpila tiež nové polohovateľné postele, nový nábytok, spotrebiče, svietidlá a nové navigačné prvky na oddelení. Nové zrekonštruované priestory v bezprostrednom susedstve oddelenia využíva i kardiologická ambulancia, ktorá ročne ošetrí približne 2600 pacientov ročne.

Redizajnom prešla i webová stránka oddelenia. Na oddelení vnútorného lekárstva je ročne hospitalizovaných 2200 pacientov na 46 lôžkach.

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 22.11.2019

Zemplínsky deň ošetrovateľstva 2019

Ôsmy ročník Zemplínskeho dňa ošetrovateľstva sa niesol v téme: Multiodborová spolupráca záruka kvality ošetrovateľskej starostlivosti.

Aktuality 22.11.2019

Dar pre onkologické oddelenie

Symbolicky, pri príležitosti Sviatku všetkých svätých a Pamiatke zosnulých, sa v Trebišove konal druhý ročník spomienkového koncertu, na pána Rudolfa Savka, hudobníka a pacienta onkologického oddelenia.

Aktuality 22.11.2019

Hokejisti darovali krv

Okrem sto percentného nasadenia do hry, sa trebišovský hokejisti spojili aj v spoločnej aktivite a tou bolo hromadné darovanie krvi. Na hematologickom oddelení darovali krv v celkovom objeme 7550 ml.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO