Aktuality, Svet Zdravia, Topoľčany    23.05.2019

V topoľčianskej nemocnici zrekonštruovali oddelenie vnútorného lekárstva

Pacienti hospitalizovaní na Oddelení vnútorného lekárstva v Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa budú liečiť v krajších a modernejších priestoroch. Nemocnica kompletne zrekonštruovala oddelenie i kardiologickú ambulanciu a do komplexnej obnovy investovala celkovo 98-tisíc eur.

 

„Postupnou rekonštrukciou prešli obe lôžkové ošetrovacie jednotky oddelenia vnútorného lekárstva a vstupná hala pred oddelením, kde sa nachádzajú i vynovené priestory kardiologickej ambulancie. Vymenili sme PVC podlahy, priestory vymaľovali, zrekonštruovali toalety, kúpeľne, kuchynky a jedálne pre pacientov i pracovné  zázemie pre našich zamestnancov. Vytvorili sme tak neporovnateľne krajšie prostredie, ktoré nám zároveň zvyšuje kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti,“ hovorí riaditeľ Nemocnice Svet zdravia Topoľčany Viktor Dudáš.

Nemocnica nakúpila tiež nové polohovateľné postele, nový nábytok, spotrebiče, svietidlá a nové navigačné prvky na oddelení. Nové zrekonštruované priestory v bezprostrednom susedstve oddelenia využíva i kardiologická ambulancia, ktorá ročne ošetrí približne 2600 pacientov ročne.

Redizajnom prešla i webová stránka oddelenia. Na oddelení vnútorného lekárstva je ročne hospitalizovaných 2200 pacientov na 46 lôžkach.

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.07.2019

Stý odber pána Kača

Pán Dionýz Kačo pracuje v trebišovskej nemocnici od roku 1986. Práci zdravotníckeho pracovníka zasvätil celý život a aj po toľkých rokoch strávených pri lôžku na oddelení  a medzi pacientmi nestráca na empatii, chuti do práce a dobrej nálade, ktorou je známy medzi svojimi kolegami i pacientami.

Aktuality 17.07.2019

Svetový deň darcov krvi

Bezpečná krv pre všetkých – toto bol tohtoročný slogan pre Svetový deň darcov krvi, ktorý sa konal 14.6.2019

Aktuality 17.07.2019

Urobme svet krajším

Naša nemocnica bola poctená vzácnou návštevou detí z detského tábora pod vedením rehoľnej sestry. Pre našich pediatrických a geriatrických pacientov pripravili krásne, ručne vyrobené darčeky, ktoré osobne odovzdali na každom oddelení.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO