Aktuality, Svet Zdravia, Spišská Nová Ves    08.03.2019

V spišskonovoveskej nemocnici oslavovali deň žien

Po chodbách spišskonovoveskej nemocnice dnes chodili jej pacientky s novými strihmi a profesionálnymi účesmi. Nemocnica totiž pre ne prichystala malý darček k Medzinárodnému dňu žien a pozvala do svojich priestorov budúce kaderníčky. Tie potešili novým účesom asi tri desiatky pacientiek.

 

„Chceli sme urobiť tento deň pre pacientky trochu výnimočným, napriek tomu, že sa nachádzajú v nemocnici. Vytvorili sme si tak našu spoločnú oslavu sviatku žien a myslím si, že dnes pacientky na chvíľu skutočne zabudli na svoje choroby. To bol náš cieľ a veľmi sa z toho tešíme,“ povedala riaditeľka Nemocnice Svet zdravia Spišská Nová Ves Renáta Šuláková.

Do nemocnice dnes ráno zavítalo päť študentiek, budúcich kaderníčok, zo Strednej odbornej školy na Markušovskej ceste v Spišskej Novej Vsi spolu so svojou učiteľkou. Vlasy pacientiek od 8.00 do 13.00 h v spoločenských miestnostiach nemocnice strihali, česali či natáčali a pacientky tak potešili peknými účesmi.

Budúce kaderníčky spríjemňovali dnešný deň pacientkam na troch oddeleniach nemocnice – na oddelení dlhodobo chorých, oddelení vnútorného lekárstva a chirurgickom oddelení. „Veľmi som sa na to tešila, keď som sa o podujatí dozvedela. Som tu hospitalizovaná už pár dní a takýto ženský deň mi urobil dobre. A samozrejme, teším sa z nového strihu. Dievčatá boli šikovné a milé, všetko, ako má byť,“ povedala pani Janka, jedna z pacientiek, ktorá sa dnes tešila z nového účesu.

Skrášlené však dnes nechodili po chodbách len pacientky, príležitosť si nakoniec nenechali ujsť ani niektoré zamestnankyne nemocnice.

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.05.2019

Prijatie daru monitorov dychu Babysense Neonatologickému oddeleniu od nadácie Križovatka

Neonatologické oddelenie nemocnice A. Leňa v Humennom prijalo dňa 23.05.2019 za prítomnosti pani primárky MUDr. Márie Vasilovej a vedúcej sestry Mgr. Marty Plátkovej 10 ks monitorov dychu Babysense. Poďakovanie za tento ušľachtilý dar patrí pani riaditeľke Táni Tomasch z nadácie Križovatka.

Aktuality 23.05.2019

V topoľčianskej nemocnici zrekonštruovali oddelenie vnútorného lekárstva

Pacienti hospitalizovaní na Oddelení vnútorného lekárstva v Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa budú liečiť v krajších a modernejších priestoroch. Nemocnica kompletne zrekonštruovala oddelenie i kardiologickú ambulanciu a do komplexnej obnovy investovala celkovo 98-tisíc eur.

Aktuality 23.05.2019

Jarný Ústavný seminár 2019

Tohtoročný jarný Ústavný seminár sa konal 16. mája o 13:30 v kinosále nemocnice Galanta. Podujatia sa zúčastnilo spolu 279 osôb. Z toho bolo 60 lekárov, 161 sestier a 58 ostatných zdravotníckych pracovníkov.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO