Aktuality, Mammacentrum, Zvolen    12.05.2021

V Mammacentre sv. Agáty i v poliklinike vo Zvolene oslavovali Deň sestier: Pracovné jubilantky ocenili

V Mammacentre sv. Agáty Svet zdravia v Banskej Bystrici i v Poliklinike ProCare Zvolen dnes oslavovali Medzinárodný deň sestier.

 

Pri tejto príležitosti zdravotnícke zariadenia poďakovali svojim sestrám za ich každodennú náročnú prácu a potešili ich drobnými darčekmi s tematikou úsmevu. Vedenie mammacentra a polikliniky zavítalo do každej ambulancie a na každé pracovisko a osobne poďakovalo všetkým sestrám.

Zdravotnícke zariadenia zároveň ocenili diplomom sestry, ktoré dosiahli za obdobie posledného roka (13.5.2020–12.5.2021) svoje okrúhle pracovné jubileum. Sieť Svet zdravia tak pokračuje v tradícii, ktorú tento rok v marci zaviedla aj v rámci sviatku lekárov.

Mammacentrum tak ocenilo štyri sestry, ktoré oslavujú svoje desaťročné pracovné jubileum. Diplomom vedenie obdarovalo Ľubicu Batkovičovú, Danku Majerovú (obe oddelenie klinickej onkológie), Janku Gregovú (gynekologická ambulancia) a Soňu Prandlovú (ambulancia klinickej onkológie).

Ocenené boli dnes aj sestry z Polikliniky ProCare Zvolen – Jarmila Horňáková z rádiológie, ktorá oslavuje 20-ročné pracovné jubileum a Jana Kurucová z ambulancie všeobecného lekára pre dospelých v Brezne, oslavuje 40-ročné pracovné výročie.

Celý dnešný deň sa niesol v duchu Kde je sestra, tam je srdce. V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pôsobí 3761 sestier a pôrodných asistentiek. Celkovo dnes v sieti ocenili až 404 sestier a pôrodných asistentiek, pričom až 219 z nich pôsobí v zariadeniach 40 a viac rokov a tri sestry oslavovali už 50-ročné pracovné jubileum.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO