Aktuality, Mammacentrum, Zvolen    12.05.2021

V Mammacentre sv. Agáty i v poliklinike vo Zvolene oslavovali Deň sestier: Pracovné jubilantky ocenili

V Mammacentre sv. Agáty Svet zdravia v Banskej Bystrici i v Poliklinike ProCare Zvolen dnes oslavovali Medzinárodný deň sestier.

 

Pri tejto príležitosti zdravotnícke zariadenia poďakovali svojim sestrám za ich každodennú náročnú prácu a potešili ich drobnými darčekmi s tematikou úsmevu. Vedenie mammacentra a polikliniky zavítalo do každej ambulancie a na každé pracovisko a osobne poďakovalo všetkým sestrám.

Zdravotnícke zariadenia zároveň ocenili diplomom sestry, ktoré dosiahli za obdobie posledného roka (13.5.2020–12.5.2021) svoje okrúhle pracovné jubileum. Sieť Svet zdravia tak pokračuje v tradícii, ktorú tento rok v marci zaviedla aj v rámci sviatku lekárov.

Mammacentrum tak ocenilo štyri sestry, ktoré oslavujú svoje desaťročné pracovné jubileum. Diplomom vedenie obdarovalo Ľubicu Batkovičovú, Danku Majerovú (obe oddelenie klinickej onkológie), Janku Gregovú (gynekologická ambulancia) a Soňu Prandlovú (ambulancia klinickej onkológie).

Ocenené boli dnes aj sestry z Polikliniky ProCare Zvolen – Jarmila Horňáková z rádiológie, ktorá oslavuje 20-ročné pracovné jubileum a Jana Kurucová z ambulancie všeobecného lekára pre dospelých v Brezne, oslavuje 40-ročné pracovné výročie.

Celý dnešný deň sa niesol v duchu Kde je sestra, tam je srdce. V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pôsobí 3761 sestier a pôrodných asistentiek. Celkovo dnes v sieti ocenili až 404 sestier a pôrodných asistentiek, pričom až 219 z nich pôsobí v zariadeniach 40 a viac rokov a tri sestry oslavovali už 50-ročné pracovné jubileum.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 22.06.2021

Neurologický deň 3. ročník v rimavskosobotskej nemocnici

V stredu 16. júna 2021 sa vo Hviezdnom dome na Daxnerovej ulici uskutočnil v spolupráci s firmou Solen, s.r.o., 3.ročník odborného podujatia pod názvom Neurologický deň. Odborným garantom a realizátorom podujatia bola MUDr. Erika Zacharová, ktorá je zároveň primárkou Neurologického oddelenia vo Všeobecnej nemocnici Svet zdravia, a.s., Rimavská Sobota.

Aktuality 21.06.2021

Vo vranovskej nemocnici oceňovali elitu darcov krvi pri folklórnych tónoch

Pri príležitosti svetového dňa darcov krvi (14. júna) vo vranovskej nemocnici ocenili darcovskú elitu a spoločne im za tento opakovaný ušľachtilý čin poďakovali.

Aktuality 21.06.2021

OZ Chobotničky na návšteve vo vranovskej nemocnici

Pletené chobotničky a šité rybičky sa stali súčasťou dobrovoľníckeho projektu, ktorý sa na Slovensku každým rokom viac a viac dostáva do povedomia zdravotníckej a širšej verejnosti.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO