Aktuality, Mammacentrum, Zvolen    12.05.2021

V Mammacentre sv. Agáty i v poliklinike vo Zvolene oslavovali Deň sestier: Pracovné jubilantky ocenili

V Mammacentre sv. Agáty Svet zdravia v Banskej Bystrici i v Poliklinike ProCare Zvolen dnes oslavovali Medzinárodný deň sestier.

 

Pri tejto príležitosti zdravotnícke zariadenia poďakovali svojim sestrám za ich každodennú náročnú prácu a potešili ich drobnými darčekmi s tematikou úsmevu. Vedenie mammacentra a polikliniky zavítalo do každej ambulancie a na každé pracovisko a osobne poďakovalo všetkým sestrám.

Zdravotnícke zariadenia zároveň ocenili diplomom sestry, ktoré dosiahli za obdobie posledného roka (13.5.2020–12.5.2021) svoje okrúhle pracovné jubileum. Sieť Svet zdravia tak pokračuje v tradícii, ktorú tento rok v marci zaviedla aj v rámci sviatku lekárov.

Mammacentrum tak ocenilo štyri sestry, ktoré oslavujú svoje desaťročné pracovné jubileum. Diplomom vedenie obdarovalo Ľubicu Batkovičovú, Danku Majerovú (obe oddelenie klinickej onkológie), Janku Gregovú (gynekologická ambulancia) a Soňu Prandlovú (ambulancia klinickej onkológie).

Ocenené boli dnes aj sestry z Polikliniky ProCare Zvolen – Jarmila Horňáková z rádiológie, ktorá oslavuje 20-ročné pracovné jubileum a Jana Kurucová z ambulancie všeobecného lekára pre dospelých v Brezne, oslavuje 40-ročné pracovné výročie.

Celý dnešný deň sa niesol v duchu Kde je sestra, tam je srdce. V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pôsobí 3761 sestier a pôrodných asistentiek. Celkovo dnes v sieti ocenili až 404 sestier a pôrodných asistentiek, pričom až 219 z nich pôsobí v zariadeniach 40 a viac rokov a tri sestry oslavovali už 50-ročné pracovné jubileum.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2022

Dar pre novorodenecké oddelenie vranovskej nemocnice

Novorodenecké oddelenie nemocnice vo Vranove nad Topľou dostalo do daru výbavu pre novorodencov v podobe zavinovačiek, podbradníkov a detských body.

Aktuality 24.01.2022

Láskavosť cez sladkosť potešila zdravotníkov v humenskej nemocnici

Žiaci zo ZŠ Pugačevova sa spolu s učiteľkami zapojili do sladkej výzvy a v školskej kuchynke napiekli zákusky pre zdravotníkov nemocnice A. Leňa v Humennom.

Aktuality 19.01.2022

Ema a Martin: To boli najčastejšie mená novorodencov v žiarskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa počas minulého roka uskutočnilo 550 pôrodov. Dievčat sa narodilo viac (285) ako chlapcov (266), dvojičky si domov odniesla iba jedna mamička. Na svet prišlo v žiarskej pôrodnici vlani aj 10 COVID novorodencov.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO