Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    05.04.2018

Týždeň venovaný študentom

O tom, že kvalitné ošetrovateľstvo sa robí aj v malých nemocniciach sme sa snažili presvedčiť študentov VŠZASP sv. Alžbety v Michalovciach, ktorí u nás absolvovali odbornú stáž na Psychiatrickom oddelení.

 

Aj keď psychiatria patrí medzi základné odbory, študenti sa na toto oddelenie nedostanú v rámci štúdia často a po absolvovaní štátnic pri pracovných pohovoroch je pre nich práca na tomto oddelení často veľkou neznámou.  Počas šiestich dní sme 26 študentom tretieho ročníka denného štúdia snažili priblížiť prácu oddelenia, ktoré je špecifické skladbou pacientov, diagnózami, ale hlavne zaujímavou prácou, zameranou hlavne na vhodnú komunikáciu.  Na záverečnom stretnutí pri káve a čaji sme sa zhodli na tom najdôležitejšom „ Všetko je o ľuďoch“. A náš pocit zo študentov? Stále máme mladých ľudí, ktorí chcú byť profesionáli a navyše majú srdce 😊.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 20.04.2018

Diskusné fórum v mestskej obývačke

Funkcie tukového tkaniva. Tukové tkanivo ako endokrinný orgán. Tieto témy zazneli na ďalšom diskusnom fóre, ktoré organizovala spoločnosť Svet zdravia, a.s., Všeobecná nemocnica v Žiari nad Hronom dňa 20.03.2018 v Mestskej obývačke v Žiari nad Hronom.

Aktuality 20.04.2018

Študenti darovali krv

Mladí študenti zo Strednej odbornej školy Alexandra Dubčeka vo Vranove nad Topľou sa rozhodli urobiť pekný čin.

Aktuality 20.04.2018

Dar od TESCO STORES

Spoločnosť TESCO STORES pobočka Vranov nad Topľou, zastúpená riaditeľkou prevádzky Máriou Knapovou, darovala pediatrickému oddeleniu Vranovskej nemocnice vecný dar.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO