Aktuality, Partizánske    22.09.2022

Týždeň dobrovoľníctva v partizánskej nemocnici

Aj tento rok patrí veľká vďaka žiakom zo Strednej odbornej školy Jána Antonína Baťu Partizánske a dobrovoľníkom z organizácie LIGA PROTI RAKOVINE (LPR), ktorí sa spoločne a s dobrou náladou pustili do čistenia areálu partizánskej nemocnice a sadenia okrasných drevín.

Týždeň dobrovoľníctva je celoslovenská kampaň, ktorou propagujeme dobrovoľníctvo a motivujeme ľudí k zapojeniu sa do dobrovoľníctva.

Naši dobrovoľníci sa s dobrou náladou  pustili do čistenia areálu nemocnice a sadenia okrasných drevín. Počasie nám prialo a strávili sme pekný deň. Prácu dobrovoľníkov sme odmenili chutným občerstvením a malým darčekom. Veríme, že sa nám podarí viac takýchto akcií.

Ešte raz ďakujeme.  

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 20.09.2022

V topoľčianskej nemocnici vynovili pôrodnú sálu

Vynovená pôrodná sála, čakacia izba či vyšetrovňa. Budúce mamičky gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Nemocnice Svet zdravia Topoľčany sa budú opäť cítiť o čosi komfortnejšie. Nemocnica zrekonštruovala časť priestorov, aby prispela k väčšej bezpečnosti a pohode rodičiek.

Aktuality 20.09.2022

Týždeň dobrovoľníctva v nemocnici A. Leňa v Humennom

Pri príležitosti Týždňa dobrovoľníctva sme sa s našimi dobrovoľníkmi venovali našim malým pacientom na pediatrickom oddelení,

Aktuality 16.09.2022

Týždeň otvorených dverí dobrovoľníckeho centra Krajší deň odštartovaný

V piatok 16.septembra 2022 nemocnica Svidník otvorila dvere dobrovoľníckeho centra Krajší deň pre verejnosť. Táto aktivita je realizovaná v rámci národnej kampane Týždeň dobrovoľníctva.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO