Aktuality, Humenné, Krajší deň Humenné    20.09.2022

Týždeň dobrovoľníctva v nemocnici A. Leňa v Humennom

Pri príležitosti Týždňa dobrovoľníctva sme v humenskej nemocnici museli pre nepriazeň počasia vonkajšie aktivity zameniť za vnútorné.

Dobrovoľnícke aktivity v nemocnici v Humennom

S dobrovoľníkmi sme sa venovali našim malým pacientom na pediatrickom oddelení. Spoločne sme strávili pekné popoludnie pri rôznych hrách a kreatívnych činnostiach.

Ďalší deň sme pokračovali Dňom otvorených dverí na oddelení dlhodobo chorých. Pre pacientov si dobrovoľníci pripravili okrem občerstvenia aj kultúrny program, nechýbal čas na spoločný rozhovor a kreatívnu činnosť.

Veľké ďakujem patrí našim dobrovoľníkom za ich ochotu a chuť spríjemňovať pacientom pobyt v nemocnici.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 17.03.2023

Edukácia o hygiene rúk v Materskej škole v Kajali

Ako všetci dobre vieme, hygiena v našom živote zohráva veľmi podstatnú úlohu. Preto je nesmierne dôležité, aby sme k tomu viedli aj naše deti od útleho detstva a vysvetlili im, prečo je dôležité aby základné hygienické návyky vykonávali automaticky bez upozornenia.

Aktuality 15.03.2023

Dunajskostredská nemocnica dostala od Nadácie Križovatka monitory dychu

Novorodenecké oddelenie Nemocnice Svet zdravia Dunajská Streda dostalo od Nadácie Križovatka 5 monitorov dychu.

Aktuality 14.03.2023

MUDr. Miloslav Klíma: „Po službe som nikdy nespal.“

MUDr. Miloslav Klíma, narodený 27. septembra 1946 v Košiciach, je meno, ktoré nemusíme zvlášť predstavovať. Velikán slovenskej traumatologickej scény a priekopník nových operačných metód je známy nielen na Slovensku a má za sebou približne 30 000 operácií. V Michalovskej nemocnici podstúpil MUDr. Klíma na ortopedickom oddelení pod vedením MUDr. Martina Žofčáka operačný zákrok, a keďže jeho zdravotný stav dovolil krátku návštevu, tak sme ho pri tejto príležitosti vyspovedali. Jeho bohaté skúsenosti, názory a zážitky sú určite inšpiráciou nielen pre ľudí z medicínskeho prostredia.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO