Aktuality, Galanta    16.10.2020

Tri za zdravé prsia v galantskej nemocnici

Celosieťový projekt na podporu prevencie rakoviny prsníka sa konal 15. 10. 2020. Získal si podporu vo všetkých nemocniciach Svet Zdravia a poliklinikách ProCare, kde sa väčšina zamestnancov odela do ružovej, ktorá je symbolom nádeje.

Veľmi dôležitá je preto prevencia, pri ktorej včasná diagnostika dokáže zachrániť mnoho životov. Tri prsty sa stali symbolom tejto kampane, lebo práve tie sa používajú pri samo vyšetrovaní prsníkov, ktoré by si mala každá žena vyšetriť aspoň raz za 3 mesiace,  ideálne tri dni po skončení menštruácie, tiež počas menopauzy, vtedy dokonca častejšie.

Aj týmto by sme chceli apelovať na všetky ženy, aby nezabúdali na to, že prevencia je veľmi dôležitá a nemali by sme ju zanedbávať, lebo zdravie máme len jedno.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 28.10.2020

Zdravotníci z našich nemocníc a polikliník pomôžu štátu a zapoja sa do celoplošného testovania na COVID-19

Zdravotníci najväčšej siete súkromných nemocníc Svet zdravia a polikliník ProCare sa zapoja do víkendového celoplošného testovania obyvateľstva antigénovými testami.

Aktuality 26.10.2020

Reakcia MUDr. Mareka Pytliaka na odkaz pre svidnícku nemocnicu

Člen krízového štábu MUDr. Peter Visolajský a predseda Zachráňme zdravotníctvo odkázal svidníckym zdravotníkom: „Vaša nemocnica je malá a bezvýznamná“.

Aktuality 22.10.2020

Manažment – diagnostika a liečba pacientov s náhlou cievnou mozgovou príhodou

Dňa 9. septembra 2020 sa pod záštitou Neurologického oddelenia nemocnice  v Galante, konalo multiodborové stretnutie radiologických a neurologických pracovísk z viacerých nemocníc na tému diagnostika a liečba cievnych mozgových príhod.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO