Aktuality, Galanta    16.10.2020

Tri za zdravé prsia v galantskej nemocnici

Celosieťový projekt na podporu prevencie rakoviny prsníka sa konal 15. 10. 2020. Získal si podporu vo všetkých nemocniciach Svet Zdravia a poliklinikách ProCare, kde sa väčšina zamestnancov odela do ružovej, ktorá je symbolom nádeje.

Veľmi dôležitá je preto prevencia, pri ktorej včasná diagnostika dokáže zachrániť mnoho životov. Tri prsty sa stali symbolom tejto kampane, lebo práve tie sa používajú pri samo vyšetrovaní prsníkov, ktoré by si mala každá žena vyšetriť aspoň raz za 3 mesiace,  ideálne tri dni po skončení menštruácie, tiež počas menopauzy, vtedy dokonca častejšie.

Aj týmto by sme chceli apelovať na všetky ženy, aby nezabúdali na to, že prevencia je veľmi dôležitá a nemali by sme ju zanedbávať, lebo zdravie máme len jedno.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 06.05.2021

Spustili sme kampaň so Zuzkou Smatanovou k Svetovému dňu hygieny rúk

Aktuality 28.04.2021

Barbarka z michalovskej nemocnice navštívila prezidentku SR

Barbara Balogová bola jednou z tých, ktorých tento mesiac pri príležitosti Medzinárodného dňa Rómov v Prezidentskom paláci prijala hlava štátu Zuzana Čaputová. Mladá 19-ročná zdravotnícka asistentka pôsobí v Nemocnici Svet zdravia Michalovce na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny. Ako toto stretnutie s prezidentkou prežívala? Vyspovedali sme ju!

Aktuality 26.04.2021

Legenda medicíny MUDr. Andrej Leňo

Pri príležitosti dňa lekárov by sme vám chceli predstaviť legendu medicíny z humenskej nemocnice - MUDr. Andreja Leňa (* 19. 7. 1908 Báčsky Petrovec – † 30. 9. 1976 Bratislava), ktorý patrí medzi legendy československej chirurgie.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO