Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    17.12.2018

Tretí ročník handmade burzy v Trebišove

Pacienti psychiatrickej liečebne a psychiatrického oddelenia vytvorili v trebišovskej nemocnici tradíciu handmade burzy, ktorú organizujú spolu so svojim ošetrujúcim personálom.

Handmade burza v Nemocnici Svet zdravia Trebišov (1)

 

Tento rok to bol už tretí ročník, kedy sa handmade výrobky stali súčasťou burzy, kde si mohli zamestnanci, ale aj návštevníci nemocnice zakúpiť ručne vyrobené vianočné dekorácie, magnetky, adventné vence, náramky a rôzne iné drobnosti. Pre všetkých záujemcov o výrobky bolo pripravené aj občerstvenie v podobe sladkých koláčov.

Výťažok z predaja handmade výrobkov je venovaný psychiatrickému oddeleniupsychiatrickej liečebni na ďalšie kreatívne využitie a potreby pacientov pri výrobe ďalších výrobkov.

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 20.03.2019

Galantská nemocnica zrekonštruovala psychiatrické oddelenie

Pacienti s duševnými poruchami v Nemocnici Svet zdravia Galanta sa budú liečiť v krajších a modernejších priestoroch, ktoré pre nich budú počas procesu uzdravovania zároveň neporovnateľne podnetnejším prostredím. Galantská nemocnica totiž niekoľko týždňov rekonštruovala svoje psychiatrické oddelenie a do jeho komplexnej obnovy investovala takmer 57-tisíc eur. Oddelenie zároveň začína poskytovať aj novú, biologickú formu liečby a pacientov tak už nebude musieť prekladať do iných zariadení.

Žiarska nemocnica otvorila tri vynovené ambulancie

Aktuality 18.03.2019

Žiarska nemocnica otvorila tri vynovené ambulancie

Pacienti Nemocnice Svet zdravia Žiar nad Hronom dostali tri nové ambulancie. Nemocnica vyše dva mesiace rekonštruovala svoje priestory a pripravila komplexne nové zázemie pre ambulanciu úrazovej chirurgie, ambulanciu cievnej chirurgie a gastroenterologickú ambulanciu. Ambulancie zároveň presťahovala z pôvodných do nových priestorov, čo významne zlepšilo logistiku pacientov. Dnes priestory slávnostne otvorila.

Aktuality 14.03.2019

Vyhodnotenie súťaže michalovských školákov

Drobnou pozornosťou sme odmenili piatich žiakov Základnej školy v Michalovciach na Okružnej ulici.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO