Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    17.12.2018

Tretí ročník handmade burzy v Trebišove

Pacienti psychiatrickej liečebne a psychiatrického oddelenia vytvorili v trebišovskej nemocnici tradíciu handmade burzy, ktorú organizujú spolu so svojim ošetrujúcim personálom.

Handmade burza v Nemocnici Svet zdravia Trebišov (1)

 

Tento rok to bol už tretí ročník, kedy sa handmade výrobky stali súčasťou burzy, kde si mohli zamestnanci, ale aj návštevníci nemocnice zakúpiť ručne vyrobené vianočné dekorácie, magnetky, adventné vence, náramky a rôzne iné drobnosti. Pre všetkých záujemcov o výrobky bolo pripravené aj občerstvenie v podobe sladkých koláčov.

Výťažok z predaja handmade výrobkov je venovaný psychiatrickému oddeleniupsychiatrickej liečebni na ďalšie kreatívne využitie a potreby pacientov pri výrobe ďalších výrobkov.

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí.

Aktuality 17.01.2019

V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí

V Nemocnici Svet zdravia Partizánske sa vlani narodilo 606 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a šiestim mamičkám sa narodili dvojičky.

V žiarskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 700 detí.

Aktuality 17.01.2019

V žiarskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 700 detí

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa minulý rok narodilo vyše 700 detí. Chlapcov prišlo na svet o niečo viac ako dievčat a jedna mamička si domov z pôrodnice odniesla dvojičky.

Aktuality 17.01.2019

Karneval na Pediatrii

Dobrovoľníci nemocnice Svidník sa po prvýkrát rozhodli pripraviť pre detských pacientov netradičné popudenie vo forme karnevalu.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO