Aktuality, Trebišov    26.08.2019

Trebišovská nemocnica na Dňoch mesta Trebišov

Je už niekoľkoročnou tradíciou, že trebišovská nemocnica sa zúčastňuje na Dňoch mesta Trebišov za účelom osvety a podpory prevencie pred ochoreniami medzi obyvateľstvom v trebišovskom regióne.

 

Ani tento rok tomu nebolo inak, v sobotu 24.08.2019 mala trebišovská nemocnica svoj stánok, v ktorom si okoloidúci návštevníci mestského parku mohli nechať zmerať krvný tlak, vyšetriť krvnú skupinu a Rh faktor, zmerať hladinu cukru v krvi a poradiť sa s kožnými problémami s  dermatológom.

Ozvláštnením bola pri vyšetreniach možnosť preveriť si správne umývanie a dezinfekciu rúk, pomocou UV lampy. Aj tento rok bol záujem okoloidúcich vysoký, čomu sme sa veľmi tešili. Je to pre nás pozitívna spätná väzba a povzbudenie aj do ďalšieho ročníka.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 30.03.2020

Krv nad zlato alebo tí, od ktorých závisia tisíce ľudských životov

V aktuálnej epidemiologickej situácii posledné dni značne klesol počet darcov krvi a nemocnice preto potrebujú doplniť zásoby tej najvzácnejšej tekutiny.

Aktuality 27.03.2020

Dar pre nemocnicu Galanta

Hovorí sa, že zlé časy dokážu zomknúť ľudí a každý človek s dobrým srdcom chce prispieť aj keď len dobrým slovom. Veľa počujeme tieto dni o tom, aby sme zostali doma, aby sme sa nestretávali a možno práve aj táto karanténa alebo izolácia prispela k jednej veľmi dobrej dobrovoľníckej akcii.

Aktuality 27.03.2020

Darovanie krvi v galantskej nemocnici

Aj napriek aktuálnej situácii, ktorá sa okolo nás deje by sme veľmi radi poďakovali všetkým, ktorí prichádzajú do Nemocnice Sv. Lukáša v Galante a rozhodli sa darovať krv.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO