Aktuality, Trebišov    26.08.2019

Trebišovská nemocnica na Dňoch mesta Trebišov

Je už niekoľkoročnou tradíciou, že trebišovská nemocnica sa zúčastňuje na Dňoch mesta Trebišov za účelom osvety a podpory prevencie pred ochoreniami medzi obyvateľstvom v trebišovskom regióne.

 

Ani tento rok tomu nebolo inak, v sobotu 24.08.2019 mala trebišovská nemocnica svoj stánok, v ktorom si okoloidúci návštevníci mestského parku mohli nechať zmerať krvný tlak, vyšetriť krvnú skupinu a Rh faktor, zmerať hladinu cukru v krvi a poradiť sa s kožnými problémami s  dermatológom.

Ozvláštnením bola pri vyšetreniach možnosť preveriť si správne umývanie a dezinfekciu rúk, pomocou UV lampy. Aj tento rok bol záujem okoloidúcich vysoký, čomu sme sa veľmi tešili. Je to pre nás pozitívna spätná väzba a povzbudenie aj do ďalšieho ročníka.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 21.02.2020

Valentínska kvapka krvi 2020 v rožňavskej nemocnici

Územný spolok SČK tohtoročnú Valentínsku kvapku krvi opäť realizoval na pôde Nemocnice s poliklinikou sv. Barbory Rožňava, a. s.. Kampaň podporili nielen skúsení viacnásobní darcovia, ale zapojilo sa i množstvo prvodarcov - študentov stredných škôl SOŠ technickej, Gymnázia Pavla Jozefa Šafárika či Obchodnej akadémie v Rožňave.

Aktuality 21.02.2020

Valentínske darovanie krvi v Trebišove

Valentínsky piatok sa niesol v Trebišove v duchu pomoci druhým. Na hematologicko- transfúznom oddelení sa zišlo takmer 50 darcov, ktorí prišli nezištne darovať to najcennejšie, svoju krv.

Aktuality 20.02.2020

Na operáciu chrbtice prišla pacientka až z Kanady

V týchto dňoch sa na neurochirurgii v Nemocnici Svet zdravia Michalovce odohral zaujímavý príbeh. Pacientka prišla na operáciu chrbtice do Michaloviec až z ďalekého mestečka Tumble Ridge v Kanade. Prečo sa takto rozhodla a ako porovnáva skúsenosti so zdravotníctvom v jednotlivých krajinách Vám v krátkosti predstavíme v nasledujúcom článku.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO