Aktuality, Trebišov    26.08.2019

Trebišovská nemocnica na Dňoch mesta Trebišov

Je už niekoľkoročnou tradíciou, že trebišovská nemocnica sa zúčastňuje na Dňoch mesta Trebišov za účelom osvety a podpory prevencie pred ochoreniami medzi obyvateľstvom v trebišovskom regióne.

 

Ani tento rok tomu nebolo inak, v sobotu 24.08.2019 mala trebišovská nemocnica svoj stánok, v ktorom si okoloidúci návštevníci mestského parku mohli nechať zmerať krvný tlak, vyšetriť krvnú skupinu a Rh faktor, zmerať hladinu cukru v krvi a poradiť sa s kožnými problémami s  dermatológom.

Ozvláštnením bola pri vyšetreniach možnosť preveriť si správne umývanie a dezinfekciu rúk, pomocou UV lampy. Aj tento rok bol záujem okoloidúcich vysoký, čomu sme sa veľmi tešili. Je to pre nás pozitívna spätná väzba a povzbudenie aj do ďalšieho ročníka.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.09.2019

Prešovská poliklinika ProCare vytvorila pre mamičky prvý dojčenský kútik

Najväčšia poliklinika v meste zrekonštruovala aj dve pediatrické ambulancie.

Aktuality 18.09.2019

Svidnícka nemocnica po ôsmich rokoch otvorila nové fyziatricko-rehabilitačné oddelenie

Svidnícka nemocnica dnes oficiálne predstavila nové fyziatricko-rehabilitačné oddelenie (FRO).

Aktuality 18.09.2019

Pacientom v topoľčianskej nemocnici sa budú venovať dobrovoľníci

Prečítajú im noviny, vypočujú trápenia, zahrajú sa spoločenské hry alebo len budú mlčky nablízku. Pacientom v Nemocnici Svet zdravia Topoľčany budú chvíle strávené v nemocnici spríjemňovať dobrovoľníci. Topoľčianska nemocnica dnes totiž slávnostne odštartovala projekt dobrovoľníckych centier Krajší deň a stala sa tak jedenástou v sieti Svet zdravia, ktorá sa doň oficiálne zapojila. Ambasádorom Krajšieho dňa v Topoľčanoch sa stal spevák Tomáš Bezdeda.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO