Aktuality, Trebišov    26.08.2019

Trebišov na Velvet rune 2019

Na jedinom ženskom behu na východnom Slovensku – Velvet run, nesmelo chýbať ani ženské zastúpenie z trebišovskej nemocnice.

Spolu 11 bežkýň sa spojilo a bežali spolu za všetky tie, ktoré behať nemôžu. Táto nosná myšlienka tvorila nielen potlač tričiek našich bežkýň, ale skrývali sa za ňou mená všetkých našich priateliek, kolegýň či známych, ktoré bojujú s onkologickým ochorením.

Empatia v zdravotníckom povolaní je veľmi dôležitá, rovnako ako profesionalita a ochota pomôcť.  Preto sme veľmi hrdí na naše kolegyne, ktoré vytrvalo trénovali a pripravovali sa na Velvet run, aby čo najlepšie reprezentovali nielen seba, ale aj nemocnicu.

Tešíme sa na ďalší ročník, ktorý určite podporíme aj vo väčšom počte bežkýň.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 30.03.2020

Krv nad zlato alebo tí, od ktorých závisia tisíce ľudských životov

V aktuálnej epidemiologickej situácii posledné dni značne klesol počet darcov krvi a nemocnice preto potrebujú doplniť zásoby tej najvzácnejšej tekutiny.

Aktuality 27.03.2020

Dar pre nemocnicu Galanta

Hovorí sa, že zlé časy dokážu zomknúť ľudí a každý človek s dobrým srdcom chce prispieť aj keď len dobrým slovom. Veľa počujeme tieto dni o tom, aby sme zostali doma, aby sme sa nestretávali a možno práve aj táto karanténa alebo izolácia prispela k jednej veľmi dobrej dobrovoľníckej akcii.

Aktuality 27.03.2020

Darovanie krvi v galantskej nemocnici

Aj napriek aktuálnej situácii, ktorá sa okolo nás deje by sme veľmi radi poďakovali všetkým, ktorí prichádzajú do Nemocnice Sv. Lukáša v Galante a rozhodli sa darovať krv.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO