Aktuality, Trebišov    26.08.2019

Trebišov na Velvet rune 2019

Na jedinom ženskom behu na východnom Slovensku – Velvet run, nesmelo chýbať ani ženské zastúpenie z trebišovskej nemocnice.

Spolu 11 bežkýň sa spojilo a bežali spolu za všetky tie, ktoré behať nemôžu. Táto nosná myšlienka tvorila nielen potlač tričiek našich bežkýň, ale skrývali sa za ňou mená všetkých našich priateliek, kolegýň či známych, ktoré bojujú s onkologickým ochorením.

Empatia v zdravotníckom povolaní je veľmi dôležitá, rovnako ako profesionalita a ochota pomôcť.  Preto sme veľmi hrdí na naše kolegyne, ktoré vytrvalo trénovali a pripravovali sa na Velvet run, aby čo najlepšie reprezentovali nielen seba, ale aj nemocnicu.

Tešíme sa na ďalší ročník, ktorý určite podporíme aj vo väčšom počte bežkýň.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 21.02.2020

Valentínska kvapka krvi 2020 v rožňavskej nemocnici

Územný spolok SČK tohtoročnú Valentínsku kvapku krvi opäť realizoval na pôde Nemocnice s poliklinikou sv. Barbory Rožňava, a. s.. Kampaň podporili nielen skúsení viacnásobní darcovia, ale zapojilo sa i množstvo prvodarcov - študentov stredných škôl SOŠ technickej, Gymnázia Pavla Jozefa Šafárika či Obchodnej akadémie v Rožňave.

Aktuality 21.02.2020

Valentínske darovanie krvi v Trebišove

Valentínsky piatok sa niesol v Trebišove v duchu pomoci druhým. Na hematologicko- transfúznom oddelení sa zišlo takmer 50 darcov, ktorí prišli nezištne darovať to najcennejšie, svoju krv.

Aktuality 20.02.2020

Na operáciu chrbtice prišla pacientka až z Kanady

V týchto dňoch sa na neurochirurgii v Nemocnici Svet zdravia Michalovce odohral zaujímavý príbeh. Pacientka prišla na operáciu chrbtice do Michaloviec až z ďalekého mestečka Tumble Ridge v Kanade. Prečo sa takto rozhodla a ako porovnáva skúsenosti so zdravotníctvom v jednotlivých krajinách Vám v krátkosti predstavíme v nasledujúcom článku.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO