Aktuality, Michalovce    25.11.2022

Tisíci pôrod v Nemocnici Svet zdravia Michalovce

Tisíci pôrod v Nemocnici Svet zdravia Michalovce je každý rok dôležitým míľnikom. Naša pôrodnica prináša mamičkám neustále sa zlepšujúce podmienky a inovácie. Zaviedli sme samostatné pôrodné izby, aromaterapie, muzikoterapie a jednoposteľové izby pre mamičky s dieťatkom. Aktívne podporujeme vzdelávanie a dojčenie, pričom k dispozícií máme profesionálne laktačné poradkyne.

Mamičky majú na každej izbe k dispozícii aj vlastný edukačný TV kanál v rámci laktačného poradenstva. Za bežných okolností beží aj program, kde budúce rodičky majú možnosť diskutovať s lekármi a ďalším odborným personálom. Od otvorenia novej nemocnice v Michalovciach sme priviedli na svet už viac ako 5000 detí, čo je jasným signálom, že sme neoddeliteľnou súčasťou siete pôrodníc.

Tisícim novorodencom v Michalovskej nemocnici je krásne dievčatko s menom Kristína, narodená 21.11.2022 o 8:23 hod. Mamičke, ktorá ma už dvoch synov, tak pribudla dcérka na ktorú budú jej dvaja bratia dávať určite pozor. Mamičke zablahoželal spolu so zdravotníkmi aj riaditeľ nemocnice Ing. Marián Haviernik a primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia MUDr. Stanislav Filkor. Ako Kristínke, tak aj celej rodine želáme pevné zdravie a veľa šťastných spoločných chvíľ.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 27.01.2023

Od otvorenia novej michalovskej nemocnice sa zvýšil počet operačných výkonov o tretinu

Vyše 82 000 hospitalizovaných pacientov, 155 000 pacientov ošetrených na urgentnom príjme či 37 000 uskutočnených operácií v priebehu piatich rokov fungovania michalovskej nemocnice. Nemocnica novej generácie Svet zdravia Michalovce oslavuje svoje piate výročie a za ostatný čas sa významne rozvinula tak v personálnej, ako aj v medicínskej oblasti. V porovnaní s obdobím pôvodnej nemocnice stúpol počet operácií priemerne o tretinu, a to vďaka vyššiemu počtu operačných sál, posilnenému personálu a plávajúcim lôžkam. Nemocnica tak potvrdila svoje ambície zvýšiť dostupnosť akútnej a intervenčnej zdravotnej starostlivosti pre región východného Slovenska. Od jej otvorenia sa výška investícií vyšplhala na takmer šesť miliónov eur.

Aktuality 24.01.2023

Od operácie chrbtice až po maratónsky beh

Silný príbeh pána Juraja Slavkovského je dôkazom toho, že nádej a odhodlanie nás nemá opúšťať. Celý priebeh jeho cesty z operačného stola až po maratónsky beh si môžete prečítať v inšpiratívnom rozhovore, kde sa dozviete, ako pán Slavkovský dobehol so svojou diagnózou až do úspešného konca.

Aktuality 23.01.2023

Ako pomáha bylinná náparka pri pôrode?

Na spokojnosti a vysokom komforte pacientiek veľmi záleží a preto si Nemocnica s poliklinikou Trebišov pripravila pre budúce mamičky novinku - bylinnú náparku.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO