Aktuality, Svet Zdravia, Rimavská Sobota    09.06.2017

Svetový deň hygieny rúk

Počas Svetového dňa hygieny rúk 5.5.2017 sme postavili stánok nemocnice na jarmoku v Rimavskej Sobote.

 

Naša nemocničná epidemiologička edukovala občanov o správnej dezinfekcii rúk, ktorá je nevyhnutnou prevenciou pred získaním rôznych druhov ochorení. Keďže táto téma nie je aktuálna len pre nás zdravotníckych pracovníkov, ale je súčasťou každodenného života, zaradili sme ju medzi služby, ktoré každoročne záujemcom v stánku ponúkame. Tlak, saturáciu a hladinu cukru v krvi si prišlo zmerať vyše 200 ľudí. Našli sa aj takí, ktorí tradične navštevujú náš stánok a doniesli si zbierku kartičiek s nameranými hodnotami z predchádzajúcich rokov.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 17.01.2018

V Trebišove vlani uskutočnili 679 pôrodov, do nemocnice prišli aj rodičky z Bardejova či Prešova

V nemocnici Svet zdravia Trebišov sa počas minulého roku uskutočnilo 679 pôrodov. Dievčat sa v Trebišove narodilo viac ako chlapcov a päť mamičiek priviedlo na svet dvojičky.

Aktuality 17.01.2018

V michalovskej pôrodnici sa vlani narodila takmer tisícka detí

V nemocnici Svet zdravia Michalovce sa počas minulého roka narodilo 966 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a osem mamičiek si domov z nemocnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 17.01.2018

LIDL opäť podporil novorodenecké oddelenie NsP Trebišov, a.s.

Nemocnica s poliklinikou Trebišov, a. s. bola jednou z nemocníc, ktorej v rámci projektu „Dobré rozprávky“ venoval obchodný reťazec LIDL špičkový prístroj na liečbu kriticky chorých novorodencov.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO