Aktuality, Svet Zdravia, Galanta    09.10.2018

Svetový deň fyzioterapie 2018 v galantskej nemocnici

Tak ako každý rok, aj tento si celý svet pripomenul Svetový deň fyzioterapie, ktorý bol vyhlásený v roku 1951 pri príležitosti založenia Svetovej konfederácie fyzioterapeutov. Už 67. ročník si 8. septembra 2018 pripomenulo vedenie nemocnice, spoločne s vedením oddelenia fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie, za prítomnosti tých, ktorým tento deň patrí. Teda najmä fyzioterapeutov a masérov.

 

Oslavy však prebehli z organizačných dôvodov až o mesiac neskôr priamo na oddelení, presne 8. októbra 2018. Napriek tomu sa skromné oslavy v podobe neformálneho posedenia niesli v duchu kvetov, sladkého prekvapenia i úprimného blahoželania s prejavom úcty, nielen k samotným zamestnancom, ale aj k ich profesii ako takej. Tá je neoddeliteľnou súčasťou života pacientov počas ich hospitalizácie, alebo ambulantných návštev. Túto tradíciu hodlá galantská nemocnica udržiavať aj naďalej, pretože si uvedomuje potenciál ľudských zdrojov, ako aj osudy jednotlivcov, či už z pohľadu profesionálnych zdravotníckych pracovníkov, ale i samotných pacientov.

Ďakujeme a ešte raz srdečne blahoželáme.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 26.06.2019

Správna nosová hygiena dôležitá aj u malých detí

Najdôležitejšie v liečbe zápalu stredného ucha je odstrániť alebo zmierniť príčinu. Teda liečiť u pacienta nádchu, a to opakovaným odsávaním obsahu z nosovej dutiny alebo vyfúkaním hlienov z nosa a kvapkami do nosa.

Aktuality 25.06.2019

Pomáhame k lepšiemu zdraviu

Čisté ruky sú základom dobrej hygieny. Ich správne a pravidelné umývanie je preto jedným z najúčinnejších opatrení proti prenosu mikroorganizmov a vzniku rôznych ochorení.

Blog 24.06.2019

Je neliečený zápal stredného ucha nebezpečný?

Aj keď sa väčšina zápalov stredného ucha sa vylieči spontánne, opakované alebo ťažké zápaly stredného ucha môžu mat za následok vážne komplikácie, prípadne trvalé následky na zdraví dieťaťa.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO