Aktuality, Michalovce    12.06.2020

Svetový deň darcov krvi v michalovskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce sme dnes oslávili svetový deň darcov krvi, ktorý  každoročne pripadá na 14. júna.

 

Pre našich darcov sme prichystali milé prekvapenie v podobe darčekovej tašky s odznakom „HRDÝ DARCA KRVI“, uterákom, rúškom, antistresovým srdcom a ochuteným nealkoholickým pivom Birell, ktoré padlo vhod ako osvieženie. Samozrejmosťou bolo aj pripravené občerstvenie v podobe kávy, čaju a drobnej sladkosti.

Našim darcom v tento deň prišiel poďakovať aj riaditeľ nemocnice Marián Haviernik a námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Jana Čabráková. Medzi pravidelných darcov patria aj zamestnanci nemocnice a v dnešný deň tomu nebolo inak. Darovať krv prišla aj naša profesionálna laktačná poradkyňa Ivana Denhardtová. Dovedna k nám v dnešný deň prišlo 49 darcov a spolu tak darovali približne 20 litrov krvi.

Sme nesmierne vďačný za každého darcu, keďže pretrváva neustála potreba tejto najvzácnejšej tekutiny. Preto im určite plným právom patrí titul „HRDÝ DARCA KRVI“. Ďakujeme!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 08.07.2020

Dobrovoľníci v nemocnici Partizánske

Aktuality 08.07.2020

Grantová podpora z Nadácie Penta pre galantskú nemocnicu

Galantská nemocnica sa v spolupráci s Občianskym združením Templars Slovakia uchádzala začiatkom roka 2020 o grantovú podporu z Nadácie Penta.

Aktuality 06.07.2020

Pacientom s chorým srdcom pomôže nový prístroj. Je prvým v strednej Európe.

V bratislavskom Centre intervenčnej neurorádiológie a endovaskulárnej liečby CINRE pribudla pre pacientov nová sála, ktorá je vybavená jedinečným prístrojom. Angiografický systém ARTIS icono umožní vďaka špičkovej technológii a umelej inteligencii vyšetriť viac pacientov za kratší čas. CINRE je prvé zdravotnícke zariadenie v strednej Európe, v ktorom bude tento prístroj slúžiť pacientom.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO