Polikliniky ProCare 0907 888 999
Nemocnice Svet zdravia 055 / 327 7777
Kontakty Klientská zóna
Nezaradené, Humenné    09.02.2023

SÚŤAŽ O NAJLEPŠIU KAZUISTIKU POZNÁ SVOJICH VÍŤAZOV aj v humenskej nemocnice

Dopoludnie v stredu 25.1.2023 patrilo v humenskej nemocnici oceneným lekárkam.

V kategórii chirurgia bola 3. miestom ocenená MUDr. Juliána Varghová, MPH s témou „Terapeutický postup a liečba karcinómu pankreasu diagnostikovaného pri dopravnej nehode“. Kategória pediatria a neonatológia patrila dvom humenským lekárkam. 3. miesto s témou         „Oneskorený odchod smolky u novorodencov s cystickou fibrózou a negatívnym novorodeneckým skríningom“ obsadila MUDr. Mária Šimurdová. Prvenstvo vo svojej kategórii patrilo téme „Syndróm posteriórnej reverzibilnej encefalopatie – kazuistika z klinickej praxe “ v detskom veku od MUDr. Veroniky Mrízovej. Poďakovania za účasť boli odovzdané lekárkam MUDr. Adele Miníchovej a MUDr. Jane Sabovej.

V priateľskej atmosfére riaditeľ nemocnice MUDr. Jaroslav Marčišin a námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Mgr. Lenka Mrázová výherkyniam zablahoželali, odovzdali diplomy, poďakovania a výhry. Nechýbali kvety, koláčik a kávička .

Našim lekárkam ďakujeme za zapojenie sa do súťaže, srdečne blahoželáme  k umiestneniu a želáme veľa úspechov do ďalších dní.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Nezaradené 09.02.2023

Valentín klope na dvere…

S blížiacim sa Valentínom sme si pripomenuli srdce vďačnosti – symbol vyznania vďaky, lásky, úcty a uznania zdravotníkom, ktoré pred rokom vyrástlo v areáli humenskej nemocnice. Pripnutím zámky na kovové srdce pacienti vyjadrujú svoju vďaku a podporu zdravotníkom. Prostredníctvom dobrovoľného príspevku si môžu „zakúpiť“ zámok na recepcii nemocnice v pavilóne E.

Nezaradené 13.12.2022

Poďakovanie za benefit pre zamestnancov nemocnice a polikliniky v Žiari nad Hronom

Poďakovanie spoločnosti STK AC Car s.r.o. za benefit pre zamestnancov nemocnice a polikliniky v Žiari nad Hronom.

Nezaradené 25.07.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou -Trebišov

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia pozývame mamičky, pokojne aj s bábätkami a kočíkmi, na piknik v tráve s laktačnou poradkyňou.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO