Aktuality, Michalovce    18.10.2019

Stretnutie zamestnancov Nemocnice novej generácie Michalovce

Aj tento rok Nemocnica novej generácie Michalovce zorganizovala stretnutie zamestnancov nemocnice, na ktorom sme zhodnotili progres nemocnice za posledné obdobie.

 

Program bol dostatočne bohatý a hostia si mali možnosť vypočuť sériu prednášok nielen od primárov jednotlivých oddelení, ale aj prednášku medicínskeho riaditeľa a námestníčky pre ošetrovateľskú starostlivosť. Oficiálnu časť ukončili svojim príhovorom riaditeľ nemocnice Ing. Marián Haviernik a generálny riaditeľ siete polikliník ProCare a siete nemocníc Svet zdravia MUDr. Vladimír Dvorový. Celý večer sa niesol v pozitívnom duchu a aj keď sa niektoré ciele napĺňajú ťažko a sú skôr behom na dlhú trať ako šprintom, tak neustála práca a úsilie ľudí posunula nemocnicu v Michalovciach o obrovský kus vpred. Veľká vďaka!

Na záver Vám prinášame niekoľko zaujímavých čísel a štatistík pre lepšiu predstavu toho, čo všetko sme v našej nemocnici dosiahli. Ďakujeme.

Nemocnica novej generácie Michalovce - stav k 30. 9. 2019

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.02.2020

Umelá inteligencia v nemocniciach Svet zdravia: Radí pri pacientoch po cievnej mozgovej príhode

Výsledky každého pacienta s podozrením na cievnu mozgovú príhodu od tohto mesiaca hodnotí v galantskej nemocnici aj umelá inteligencia. Sieť nemocníc Svet zdravia, do ktorej patrí aj tá v Galante, totiž od februára zaviedla do siedmich svojich nemocníc systém e-Stroke Suite od spoločnosti Brainomix.

Aktuality 21.02.2020

Valentínska kvapka krvi 2020 v rožňavskej nemocnici

Územný spolok SČK tohtoročnú Valentínsku kvapku krvi opäť realizoval na pôde Nemocnice s poliklinikou sv. Barbory Rožňava, a. s.. Kampaň podporili nielen skúsení viacnásobní darcovia, ale zapojilo sa i množstvo prvodarcov - študentov stredných škôl SOŠ technickej, Gymnázia Pavla Jozefa Šafárika či Obchodnej akadémie v Rožňave.

Aktuality 21.02.2020

Valentínske darovanie krvi v Trebišove

Valentínsky piatok sa niesol v Trebišove v duchu pomoci druhým. Na hematologicko- transfúznom oddelení sa zišlo takmer 50 darcov, ktorí prišli nezištne darovať to najcennejšie, svoju krv.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO