Aktuality, Michalovce    18.10.2019

Stretnutie zamestnancov Nemocnice novej generácie Michalovce

Aj tento rok Nemocnica novej generácie Michalovce zorganizovala stretnutie zamestnancov nemocnice, na ktorom sme zhodnotili progres nemocnice za posledné obdobie.

 

Program bol dostatočne bohatý a hostia si mali možnosť vypočuť sériu prednášok nielen od primárov jednotlivých oddelení, ale aj prednášku medicínskeho riaditeľa a námestníčky pre ošetrovateľskú starostlivosť. Oficiálnu časť ukončili svojim príhovorom riaditeľ nemocnice Ing. Marián Haviernik a generálny riaditeľ siete polikliník ProCare a siete nemocníc Svet zdravia MUDr. Vladimír Dvorový. Celý večer sa niesol v pozitívnom duchu a aj keď sa niektoré ciele napĺňajú ťažko a sú skôr behom na dlhú trať ako šprintom, tak neustála práca a úsilie ľudí posunula nemocnicu v Michalovciach o obrovský kus vpred. Veľká vďaka!

Na záver Vám prinášame niekoľko zaujímavých čísel a štatistík pre lepšiu predstavu toho, čo všetko sme v našej nemocnici dosiahli. Ďakujeme.

Nemocnica novej generácie Michalovce - stav k 30. 9. 2019

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 14.11.2019

Topoľčianska nemocnica vymenila vyše 120 postelí

V Nemocnici Svet zdravia Topoľčany vymenili vyše 120 postelí. Nové elektricky polohovateľné lôžka dostalo gynekologicko-pôrodnícke a ortopedické oddelenie i oddelenie úrazovej chirurgie. Nemocnica zároveň vymenila aj intenzivistické a transportné lôžka. Celková investícia, ktorá bola spolufinancovaná z eurofondov, sa vyšplhala na 300-tisíc eur.

Vranovska nemocnice ziskala hlavnu cenu medzi najlepsimi projektami energetickej efektivnosti - Efektia 2019

Aktuality 14.11.2019

Vranovská nemocnica získala hlavnú cenu EFEKTIA 2019

Opäť sme získali významné ocenenie za projekt v oblasti energetického hospodárstva. Vranovská nemocnica získala hlavnú cenu Efektia 2019.

Aktuality 14.11.2019

Akútna operácia slovenskej hokejovej reprezentantky

Ženský hokejový turnaj 6 krajín, ktorý sa konal v Michalovciach od 6. do 9. novembra sa nezaobišiel bez zranení.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO