Aktuality, Svet Zdravia, Michalovce    11.07.2017

Stretnutie po rokoch

S novou tradíciou stretnutí po rokoch začala vedúca sestra pediatrického oddelenia v Michalovciach. Prvé stretnutie sestier i ostatných zamestnancov pracujúcich na pediatrii a ich bývalých kolegýň sa nieslo vo veľmi príjemnom, priateľskom a veselom duchu na konci júna.

 

Stretnutia sa zúčastnili v hojnom počte a od účasti ich neodradila ani silná letná búrka. Každá z prítomných v skratke povedala čo to zo svojho súkromia i o svojom terajšom pôsobení. Zaspomínali si tiež na príhody z niekdajších liet a na krásne, milé, dávno minulé časy. Staršie kolegyne ocenili prístup mladších kolegýň, že aj účasťou na tomto stretnutí potvrdili, že si ich vážia a akceptujú ako bývalé kolegyne.

Program bol obohatený nielen o spomienky, ale aj o pohľad do budúcnosti súvisiaci so sťahovaním do NNG. Bývalé kolegyne sa veľmi zaujímali o nové priestory, vybavenie oddelenia, ako aj o samotné fungovanie procesov v novej nemocnici. Iba v tichosti závideli terajším kolegyniam ich budúce pracovné podmienky, pracovné prostredie i nové možnosti.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 16.02.2018

V ktorých nemocniciach platí pre chrípku zákaz návštev?

V spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva bol dosiaľ vydaný zákaz návštev pre desať nemocníc siete Svet zdravia. Dôvodom je zvýšený výskyt chrípky a akútnych respiračných ochorení. Zákaz návštev platí na všetkých lôžkových oddeleniach nemocníc. Cieľom tohto opatrenia je znížiť riziko prenosu respiračných ochorení na minimum. Zákaz platí do odvolania.

Aktuality 15.02.2018

Valentínska kvapka krvi vo Svidníku

Spolu 53 darcov zavítalo na Valentína do nemocnice Svet zdravia Svidník, aby ľuďom, ktorí to potrebujú, darovali tú najvzácnejšiu tekutinu. Na hematologicko-transfuziologickom oddelení tak 14. februára odštartovali kampaň Valentínska kvapka krvi, ktorú nemocnica organizuje spolu so Slovenským Červeným krížom.

Aktuality 15.02.2018

Zmena poplatku za poskytnutie zdravotnej starostlivosti v ústavnej pohotovostnej službe

Vážení pacienti, v zmysle Zákona č. 577/2004 Z. z. - Zákon o rozsahu zdravotnej starostlivosti uhrádzanej na základe verejného zdravotného poistenia a o úhradách za služby súvisiace s poskytovaním zdravotnej starostlivosti si Vás týmto dovoľujeme informovať o zmene poplatku za poskytnutie zdravotnej starostlivosti v ústavnej pohotovostnej službe s účinnosťou od 01.11. 2017.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO