Aktuality, Svidník    05.09.2022

Stánok zdravia už tradične na Dukelskom behu mieru

V prvú septembrovú nedeľu personál nemocnice Svidník so svojim stánkom zdravia nechýbal ani na tohtoročnom Dukelskom behu mieru.

Verejnosti, ale aj súťažiacim personál nemocnice  ponúkal meranie krvného tlaku, orientačné vyšetrenie krvnej skupiny, zmeranie hladiny cukru v krvi. Tento rok nemocnica Svidník doplnila do ponuky služieb aj masáž krčnej chrbtice, ktorú ocenili predovšetkým bežci.

Dukelský beh mieru je symbolickou pripomienkou ťažkých bojov, ktoré prebiehali počas druhej svetovej vojny práve trasou, ktorú  už tradične bežia bežci, z Dukelského priesmyku smerom do Svidníka.  Zároveň aj tradične úžasná akcia na podporu zdravia na takom netradičnom mieste ako je pešia zóna mesta Svidník.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 22.09.2022

Týždeň dobrovoľníctva v partizánskej nemocnici

Aj tento rok patrí veľká vďaka žiakom zo Strednej odbornej školy Jána Antonína Baťu Partizánske a dobrovoľníkom z organizácie LIGA PROTI RAKOVINE (LPR), ktorí sa spoločne a s dobrou náladou pustili do čistenia areálu partizánskej nemocnice a sadenia okrasných drevín.

Aktuality 20.09.2022

V topoľčianskej nemocnici vynovili pôrodnú sálu

Vynovená pôrodná sála, čakacia izba či vyšetrovňa. Budúce mamičky gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Nemocnice Svet zdravia Topoľčany sa budú opäť cítiť o čosi komfortnejšie. Nemocnica zrekonštruovala časť priestorov, aby prispela k väčšej bezpečnosti a pohode rodičiek.

Aktuality 20.09.2022

Týždeň dobrovoľníctva v nemocnici A. Leňa v Humennom

Pri príležitosti Týždňa dobrovoľníctva sme sa s našimi dobrovoľníkmi venovali našim malým pacientom na pediatrickom oddelení,

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO