Aktuality, Humenné    17.12.2019

Srdečný XV. Humenský deň ošetrovateľstva

Advent je časom pokoja a očakávania najkrajších sviatkov v roku. Nemocnica Humenné v spolupráci s Regionálnou komorou sestier a pôrodných asistentiek v Humennom zorganizovala v tomto predvianočnom období XV. Humenský deň ošetrovateľstva so symbolickou témou SPÁJAME SRDCIA PRE ZDRAVIE.

 

Odbornú konferenciu otvorila námestníčka riaditeľa pre ošetrovateľskú starostlivosť Mgr. Lenka Mrázová a slávnostne všetkých privítal aj riaditeľ nemocnice MUDr. Jaroslav Marčišin. 10. decembra zazneli v priestoroch hotela Karpatia zaujímavé multiodborové prednášky, na ktoré nadväzovali početné otázky z publika a plodná diskusia.

Svoje srdcia pre zdravie pomyselne spojili nielen domáci prednášajúci, ale aj kolegyne a kolegovia z iných nemocníc siete Svet zdravia, či ďalších partnerských pracovísk.

Ďakujeme všetkým prednášajúcim a zúčastneným, ktorí ukázali, že majú svoje srdcia otvorené.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 26.05.2020

Trebišovská nemocnica vynovila hematologickú ambulanciu

Pacienti trebišovskej nemocnice môžu navštevovať novú hematologickú ambulanciu. Nemocnica začiatkom roka tri mesiace rekonštruovala dlhodobo nevyužívané priestory detského RTG pracoviska, do ktorých ambulanciu presunula a do prestavby investovala 42-tisíc eur.

Aktuality 26.05.2020

Pre koronavírus nemôžu cestovať? Zdravotníci svidníckej nemocnice si dávali každý deň kávu v inej časti sveta

Paríž, Benátky či New York. Zdravotníci svidníckej nemocnice si počas tohto týždňa mohli dať kávu každý deň v inej časti sveta. Vedenie nemocnice sa im aj takto chcelo poďakovať za zvládnutie epidémie koronavírusu a v čase, keď ešte nie je možné cestovať, ich na chvíľu vziať do rôznych známych metropol.

Aktuality 22.05.2020

Dar od Nadácie Križovatka pre nemocnicu v Rimavskej Sobote

Nadácia Križovatka získala od sponzorov pre pôrodnicu nemocnice Rimavská Sobota plienky ako dar. Poďakovanie za tento ušľachtilý dar patrí pani riaditeľke Táni Tomasch z nadácie Križovatka.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO