Aktuality, Humenné    17.12.2019

Srdečný XV. Humenský deň ošetrovateľstva

Advent je časom pokoja a očakávania najkrajších sviatkov v roku. Nemocnica Humenné v spolupráci s Regionálnou komorou sestier a pôrodných asistentiek v Humennom zorganizovala v tomto predvianočnom období XV. Humenský deň ošetrovateľstva so symbolickou témou SPÁJAME SRDCIA PRE ZDRAVIE.

 

Odbornú konferenciu otvorila námestníčka riaditeľa pre ošetrovateľskú starostlivosť Mgr. Lenka Mrázová a slávnostne všetkých privítal aj riaditeľ nemocnice MUDr. Jaroslav Marčišin. 10. decembra zazneli v priestoroch hotela Karpatia zaujímavé multiodborové prednášky, na ktoré nadväzovali početné otázky z publika a plodná diskusia.

Svoje srdcia pre zdravie pomyselne spojili nielen domáci prednášajúci, ale aj kolegyne a kolegovia z iných nemocníc siete Svet zdravia, či ďalších partnerských pracovísk.

Ďakujeme všetkým prednášajúcim a zúčastneným, ktorí ukázali, že majú svoje srdcia otvorené.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2020

V dunajskostredskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 900 detí

V Nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda sa počas minulého roku uskutočnilo 925 pôrodov, čo je najvyšší počet pôrodov za posledných päť rokov. Najviac pôrodov bolo v mesiacoch marec, august a september. Chlapcov v dunajskostredskej pôrodnici prišlo na svet len o niečo viac ako dievčat a štyrom mamičkám sa narodili dvojičky.

Aktuality 24.01.2020

V rimavskosobotskej nemocnici sa vlani narodilo 1116 detí

V Nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota sa vlani uskutočnilo 1105 pôrodov. Najviac ich bolo v mesiaci september, a to 115. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a 11 mamičiek si domov z pôrodnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 22.01.2020

Vítanie Nového roka v Humennom

Je už peknou tradíciou, že s príchodom Nového roka sa zamestnanci Nemocnice Humenné stretávajú spoločne na Novoročnom večierku.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO