Aktuality, Svet Zdravia, Svidník    02.07.2019

Športový deň v nemocnici vo Svidníku

Zamestnanci svidníckej nemocnice mohli aj tento rok ukázať svoje schopnosti na športovom dni v Skanzene.

Nemocnica Svidník Športový deň

 

Vo westernovej atmosfére si mohli zahrať indiánsky volejbal, zastrieľať na plechovky či vyskúšať svoju výdrž na ródeo býkovi. Najlepšie tímy s príznačnými názvami (Mladé pierka, Šerifova hviezda či Rýchle metly) boli ocenené, rovnako ako najvytrvalejší jazdec a jazdkyňa na býkovi. Potešilo vydarené počasie, westernové menu aj tombolové ceny.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.02.2020

Umelá inteligencia v nemocniciach Svet zdravia: Radí pri pacientoch po cievnej mozgovej príhode

Výsledky každého pacienta s podozrením na cievnu mozgovú príhodu od tohto mesiaca hodnotí v galantskej nemocnici aj umelá inteligencia. Sieť nemocníc Svet zdravia, do ktorej patrí aj tá v Galante, totiž od februára zaviedla do siedmich svojich nemocníc systém e-Stroke Suite od spoločnosti Brainomix.

Aktuality 21.02.2020

Valentínska kvapka krvi 2020 v rožňavskej nemocnici

Územný spolok SČK tohtoročnú Valentínsku kvapku krvi opäť realizoval na pôde Nemocnice s poliklinikou sv. Barbory Rožňava, a. s.. Kampaň podporili nielen skúsení viacnásobní darcovia, ale zapojilo sa i množstvo prvodarcov - študentov stredných škôl SOŠ technickej, Gymnázia Pavla Jozefa Šafárika či Obchodnej akadémie v Rožňave.

Aktuality 21.02.2020

Valentínske darovanie krvi v Trebišove

Valentínsky piatok sa niesol v Trebišove v duchu pomoci druhým. Na hematologicko- transfúznom oddelení sa zišlo takmer 50 darcov, ktorí prišli nezištne darovať to najcennejšie, svoju krv.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO