Blog, Svet Zdravia, Spišská Nová Ves    15.12.2016

Spišskonovoveská nemocnica predstavila vynovený vstupný vestibul a zrekonštruované izby na neurológii

Odstránením pôvodného tmavého dreveného obkladu a výmenou osvetlenia vznikol v novom vestibule krásny presvetlený priestor, ktorý by mal v návštevníkoch vzbudzovať oveľa lepší prvý dojem ako doteraz.

2016-12-15-SZ-SNV-Novy vestibul a recepcia-5.jpg

„Celý vstup do nemocnice predstavuje dnes úroveň, ktorú by sme radi videli vo všetkých našich nemocniciach. Bezpečný prístup, komfortné parkovanie, skvelý prvý dojem z areálu a informácie na jednom mieste v rámci novej modernej recepcie. Som veľmi rád, že nemocnica v Spišskej Novej Vsi je dnes už okrem urgentného príjmu novej generácie referenčnou aj z pohľadu celkového areálu a prvého dojmu,“ vysvetlil Ľuboš Lopatka, generálny riaditeľ siete nemocníc Svet zdravia. 

2016-12-15-SZ-SNV-Novy vestibul 4.jpg

Neurologické oddelenie patrí medzi najvýznamnejšie v rámci celej nemocnice. Má veľmi silné lekárske personálne zázemie (až 7 atestovaných lekárov) a kapacitu 49 lôžok. V tomto počte je zarátaných aj 8 nových lôžok, ktoré vznikli prestavbou pôvodných boxov jednotky intenzívnej starostlivosti. Štyri nové izby majú komfortný dvojlôžkový štandard so samostatným sociálnym zariadením.   

2016-12-15-SZ-SNV-Neurologia-primar Dvorák a pacient na novej izbe.jpg

„Podarilo sa nám zlepšiť hotelový štandard na oddelení, ktoré je vyhľadávané pacientmi z celého Slovenska. Nové dvojlôžkové izby budú k dispozícii pre našich klientov bez potreby nadštandardných poplatkov,“ doplnila Renáta Šuláková, riaditeľka nemocnice Svet zdravia Spišská Nová Ves.

2016-12-15-SZ-SNV-Novy vestibul-tapeta.jpg

Neurologické oddelenie sa výrazne špecializuje na diagnostiku a komplexnú liečbu ochorení chrbtice. Ponúka celé spektrum obstrekových techník vrátane ozónovej terapie, periradikulárnej terapie pod CT kontrolou, kaudálnych tlakových blokád, epidurálnych infiltrácií a katetrizácií. Komplexnosť liečby dopĺňa tím fyzioterapeutov a masérov zabezpečujúcich pre pacientov oddelenia rehabilitáciu i odborné vedenie a poradenstvo v rámci fyzioterapie. Oddelenie má k dispozícii komplexné diagnostické zázemie, ktorého súčasťou je aj pracovisko magnetickej rezonancie s krátkymi čakacími lehotami. V blízkej dobe plánuje oddelenie rozšíriť spektrum výkonov o nové infiltračné techniky a tým udržať krok s najnovšími trendmi v komplexnej neurologickej zdravotnej starostlivosti.

2016-12-15-SZ-SNV-Novy vestibul 3.jpgĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 17.01.2018

V Trebišove vlani uskutočnili 679 pôrodov, do nemocnice prišli aj rodičky z Bardejova či Prešova

V nemocnici Svet zdravia Trebišov sa počas minulého roku uskutočnilo 679 pôrodov. Dievčat sa v Trebišove narodilo viac ako chlapcov a päť mamičiek priviedlo na svet dvojičky.

Aktuality 17.01.2018

V michalovskej pôrodnici sa vlani narodila takmer tisícka detí

V nemocnici Svet zdravia Michalovce sa počas minulého roka narodilo 966 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a osem mamičiek si domov z nemocnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 17.01.2018

LIDL opäť podporil novorodenecké oddelenie NsP Trebišov, a.s.

Nemocnica s poliklinikou Trebišov, a. s. bola jednou z nemocníc, ktorej v rámci projektu „Dobré rozprávky“ venoval obchodný reťazec LIDL špičkový prístroj na liečbu kriticky chorých novorodencov.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO