Aktuality, Svet Zdravia, Michalovce    07.05.2019

Špičková metóda liečby varixov v michalovskej nemocnici

Nemocnica novej generácie v Michalovciach praktizuje jednu z najmodernejších liečebných metód varixov dolných končatín. Metóda rádiofrekvenčnej ablácie má viacero výhod a je dokonca efektívnejšia ako laserová liečba.

 

Jednou z hlavných pozitív je podstatne presnejšia aplikácia tepla v porovnaní s laserom a žiadne kožné rezy a jazvy. Pacienti vítajú aj fakt, že nie je potrebná celková anestéza a tým pádom sa minimalizuje nevyhnutná doba na rekonvalescenciu. Zákrok prebieha v lokálnej anestézii na operačnej sále pod vedením skúseného angiológa. Pacientovi je tým pádom umožnená plná komunikácia s operatérom. Doba operácie je pomerne krátka a prebieha perkutánne za pomoci zavádzacích ihiel, vďaka čomu nie sú potrebné kožné rezy.

Výhody

  • Presnejšia aplikácia tepla
  • Eliminácia kožných rezov a jaziev
  • Lokálna anestézia
  • Minimálna rekonvalescencia
  • Pacient je po výkone plne mobilný

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.07.2019

Stý odber pána Kača

Pán Dionýz Kačo pracuje v trebišovskej nemocnici od roku 1986. Práci zdravotníckeho pracovníka zasvätil celý život a aj po toľkých rokoch strávených pri lôžku na oddelení  a medzi pacientmi nestráca na empatii, chuti do práce a dobrej nálade, ktorou je známy medzi svojimi kolegami i pacientami.

Aktuality 17.07.2019

Svetový deň darcov krvi

Bezpečná krv pre všetkých – toto bol tohtoročný slogan pre Svetový deň darcov krvi, ktorý sa konal 14.6.2019

Aktuality 17.07.2019

Urobme svet krajším

Naša nemocnica bola poctená vzácnou návštevou detí z detského tábora pod vedením rehoľnej sestry. Pre našich pediatrických a geriatrických pacientov pripravili krásne, ručne vyrobené darčeky, ktoré osobne odovzdali na každom oddelení.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO