Aktuality, Svet Zdravia, Michalovce    07.05.2019

Špičková metóda liečby varixov v michalovskej nemocnici

Nemocnica novej generácie v Michalovciach praktizuje jednu z najmodernejších liečebných metód varixov dolných končatín. Metóda rádiofrekvenčnej ablácie má viacero výhod a je dokonca efektívnejšia ako laserová liečba.

 

Jednou z hlavných pozitív je podstatne presnejšia aplikácia tepla v porovnaní s laserom a žiadne kožné rezy a jazvy. Pacienti vítajú aj fakt, že nie je potrebná celková anestéza a tým pádom sa minimalizuje nevyhnutná doba na rekonvalescenciu. Zákrok prebieha v lokálnej anestézii na operačnej sále pod vedením skúseného angiológa. Pacientovi je tým pádom umožnená plná komunikácia s operatérom. Doba operácie je pomerne krátka a prebieha perkutánne za pomoci zavádzacích ihiel, vďaka čomu nie sú potrebné kožné rezy.

Výhody

  • Presnejšia aplikácia tepla
  • Eliminácia kožných rezov a jaziev
  • Lokálna anestézia
  • Minimálna rekonvalescencia
  • Pacient je po výkone plne mobilný

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.05.2019

Prijatie daru monitorov dychu Babysense Neonatologickému oddeleniu od nadácie Križovatka

Neonatologické oddelenie nemocnice A. Leňa v Humennom prijalo dňa 23.05.2019 za prítomnosti pani primárky MUDr. Márie Vasilovej a vedúcej sestry Mgr. Marty Plátkovej 10 ks monitorov dychu Babysense. Poďakovanie za tento ušľachtilý dar patrí pani riaditeľke Táni Tomasch z nadácie Križovatka.

Aktuality 23.05.2019

V topoľčianskej nemocnici zrekonštruovali oddelenie vnútorného lekárstva

Pacienti hospitalizovaní na Oddelení vnútorného lekárstva v Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa budú liečiť v krajších a modernejších priestoroch. Nemocnica kompletne zrekonštruovala oddelenie i kardiologickú ambulanciu a do komplexnej obnovy investovala celkovo 98-tisíc eur.

Aktuality 23.05.2019

Jarný Ústavný seminár 2019

Tohtoročný jarný Ústavný seminár sa konal 16. mája o 13:30 v kinosále nemocnice Galanta. Podujatia sa zúčastnilo spolu 279 osôb. Z toho bolo 60 lekárov, 161 sestier a 58 ostatných zdravotníckych pracovníkov.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO