Blog, Michalovce    02.11.2017

SLOVENSKÉ NASADENIE UMELEJ INTELIGENCIE V ONKOLOGICKEJ LIEČBE REZONUJE AJ V AMERIKE

Hlavný onkológ siete nemocníc Svet zdravia MUDr. Radovan Barilla, PhD. opísal pre blog americkej spoločnosti IBM skúsenosti s používaním systému IBM Watson for Oncology na Slovensku. Keďže ide o medzinárodný blog, text je v anglickom jazyku.

Blog si môžete prečítať tu.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 16.01.2018

Nesprávny výber tenisiek môže ovplyvniť zdravie nôh

Výber tenisiek na behanie nie je až taká jednoduchá záležitosť. Nesprávnym výberom môže dôjsť k preťaženiu určitých partií na nohe, čo môže mať za následok celú škálu nepríjemností, od lokálnych mozoľov, cez ťažkosti so šľachami až po únavové zlomeniny.

Blog 09.01.2018

Načo si dať pozor pri behu v zime?

Veľa bežcov predpokladá, že v zimnom období konečne odpadajú vysoké energetické nároky na chladenie organizmu, a preto budú bežať rýchlejšie alebo zabehnú dlhšie trate. No nemusí to byť vždy pravda. Faktor počasia dokáže mnohých bežcov potrápiť najmä v zime. Je potrebné brať do úvahy nielen absolútnu teplotu, ale aj rýchlosť vetra.

Blog 05.01.2018

Bez chrípky v zimnom období?

Chrípka je vysoko nákazlivé infekčné ochorenie dýchacích ciest charakterizované náhlou horúčkou nad 38 °C, únavou, bolesťami hlavy, svalov a kĺbov, neskôr sa pridružia kašeľ a nádcha.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO