Aktuality, Galanta    05.08.2020

Slovakia strongest man a varenie kotlíkových špecialít

V sobou 25. 7. 2020 sa v Sládkovičove na letisku uskutočnilo podujatie s názvom Slovakia Strongest Man, kde silní muži bojovali o titul majstra Slovenska.

 

Akciu organizovalo Občianske združenie Templars Slovakia, ktorých cieľom bolo prilákať verejnosť a zorganizovať tak verejnú zbierku určenú na dobročinné účely. Z vyzbieraných peňazí sa občianske združenie tentokrát rozhodlo podporiť nákladné liečenie v zahraničí pre malého Jakubka, ktorý trpí závažným telesným postihnutím.

Na letisku prebiehala paralelne aj súťaž vo varení kotlíkových špecialít. Jedným zo súťažných tímov bola aj galantská nemocnica, ktorá sa rozhodla podporiť túto charitatívnu myšlienku. Vedúci kuchár a vedenie nemocnice si pripravili pre návštevníkov vynikajúci guláš z hovädzích líčok a grilované špeciality. Zamestnanci nemocnice zároveň zastrešovali zdravotnícke zabezpečenie podujatia, ich pomoc však našťastie nebola potrebná ani raz. Počasie nám v tento deň rovnako prialo, aj keď v úvode to tak celkom nevyzeralo. Dobrá nálada, tímový duch a skvelé jedlo sa nieslo celým podujatím. Napriek tomu, že starostlivo pripravený guláš nezískal vo finále žiadne pódiové umiestnenie, nemocnica touto cestou ďakuje organizátorom za možnosť zúčastniť sa a podporiť dobrú vec.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.09.2020

Dobré skutky sa dejú – týždeň dobrovoľníctva v humenskej nemocnici

Dobrovoľnícke centrum KRAJŠÍ DEŇ Humenné si v rámci týždňa dobrovoľníctva, ktorý bol na celom Slovensku vyhlásený 16. – 22.9.2020 pripravilo niekoľko milých aktivít.

Aktuality 22.09.2020

Nemocnica Svet zdravia Svidník sa stala súčasťou národnej kampane Týždeň dobrovoľníctva

Týždeň dobrovoľníctva 2020 je realizovaný s podporou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a organizácie Iuventa - Slovenský inštitút mládeže.

Aktuality 17.09.2020

Východné Slovensko súrne potrebuje nové centrá intervenčnej rádiológie

Michalovská nemocnica je technologicky pripravená, žiada však väčšiu podporu zo strany najväčšej štátnej zdravotnej poisťovne.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO