Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    16.03.2018

Školenie k plošnej dezinfekcii

Trebišovská nemocnica v spolupráci so spoločnosťou ECOLAB sa zapojila do projektu Encompass, ktorý bol zameraný na monitorovanie, kontrolu a vyhodnocovanie výsledkov plošnej dezinfekcie. V súvislosti s týmto projektom prebehli v posledných dňoch na pôde nemocnice školenia upratovačiek a sanitárov k dezinfekcii veľkých a malých plôch.

Vyhodnotenie výsledkov dvoch kontrol plošnej dezinfekcie  viedlo k prijatiu záverov o zlepšení procesu dezinfekcie  veľkých a malých plôch, a tak prispieť k zníženiu  počtu výskytu nemocničných nákaz a zvýšeniu štandardu dezinfekcie veľkých a malých plôch.

Aj keď dezinfekcia nie je voľným okom viditeľná, jej potreba ako aj správnosť vykonávania vo významnej miere prispieva k zlepšeniu zdravotného stavu pacienta a je dôležitým prvkom liečby.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 20.04.2018

Diskusné fórum v mestskej obývačke

Funkcie tukového tkaniva. Tukové tkanivo ako endokrinný orgán. Tieto témy zazneli na ďalšom diskusnom fóre, ktoré organizovala spoločnosť Svet zdravia, a.s., Všeobecná nemocnica v Žiari nad Hronom dňa 20.03.2018 v Mestskej obývačke v Žiari nad Hronom.

Aktuality 20.04.2018

Študenti darovali krv

Mladí študenti zo Strednej odbornej školy Alexandra Dubčeka vo Vranove nad Topľou sa rozhodli urobiť pekný čin.

Aktuality 20.04.2018

Dar od TESCO STORES

Spoločnosť TESCO STORES pobočka Vranov nad Topľou, zastúpená riaditeľkou prevádzky Máriou Knapovou, darovala pediatrickému oddeleniu Vranovskej nemocnice vecný dar.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO