Aktuality, Mammacentrum    23.10.2021

Ružový október aj v nákupnom centre

Pri príležitosti Dňa za zdravé prsia (15.10.) pripravilo Mammacentrum sv. Agáty stánok v nákupnom centre Európa v Banskej Bystrici.

Cieľom aktivity Dňa za zdravé prsia bolo osloviť návštevníčky a pripomenúť im dôležitosť prevencie v oblasti prsníkov. Pre detičky boli pripravené ružové balóny. Pre dámy a slečny, ktoré sa v stánku zastavili, neodišli bez informačných letáčikov a odznaku s heslom: „Som za prevenciu“. Ďakujeme veľmi pekne Europa SC za poskytnutie priestoru a všetkým, ktorí sa u nás zastavili.

Pre viac informácii navštívte našu stránku Mammacentrum sv. Agáty v Banskej Bystrici.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 06.12.2022

Vianočný stromček spolupatričnosti

Adventné obdobie je asi tým najkrajším obdobím v roku, kedy majú ľudia k sebe o čosi viac bližšie, sú súdržnejší, vyjadrujú svoju solidaritu, príslušnosť k sebe navzájom, jedným slovom spolupatričnosť.

Aktuality 06.12.2022

Mikuláš v žiarskej nemocnici

Detičky na pediatrickom oddelení potešil svojou návštevou Mikuláš.

Aktuality 06.12.2022

Na pediatrické oddelenie partizánskej nemocnice prišiel Mikuláš

Aj tento rok priniesol Mikuláš plný košík balíčkov pre deti, ktoré si nemohli svoje topánočky pripraviť do okna vo svojich izbách.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO