Aktuality, Svet Zdravia, Rožňava    13.06.2013

Rožňavská nemocnica s novým vybavením fyziatricko – rehabilitačného oddelenia

Na fyziatricko – rehabilitačnom oddelení Nemocnice s poliklinikou sv. Barbory Rožňava, a.s., ponúkajú svojim pacientom nie len jednu z najnovších metód novým nízkoenergetickým laserom ale aj kvalitnejšiu elektroliečbu a magnetoterapiu.

Laseroteria má široké uplatnenie v odboroch dermatológie, neurológie, rehabilitácie, ortopédie, traumatológie i laserovej akupunktúre. Dokáže liečiť ekzémy, popáleniny, jazvy, pooperačné stavy, poruchy pohybového aparátu, ale aj bolestivé kĺby, šľachy alebo svaly.

„Vďaka fyzikálnym vlastnostiam má laserový lúč vysokú energiu, ktorá pôsobí ako spúšťací mechanizmus na urýchlenie regenerácie tkanív a aktiváciu činnosti buniek. Ak má pacient v tele kovové alebo plastové implantáty, nie je to prekážkou pre túto terapiu,“ hovorí MUDr. Ildikó Morochovičová, primárka fyziatricko- rehabilitačného oddelenia.

Elektroliečba sa aplikuje pomocou moderných a vysokokvalitných elektroliečebných prístrojov pomocou interferenčných, faradických a diadynamických prúdov.

Magnetorepia  je bezpečná fyzikálna metóda na liečenie mnohých chorôb. Pomocou nízko – frekvenčného pulzného poľa sa regenerujú a masírujú hlboké tkanivá, tíši sa bolesť, odstraňujú sa poruchy prekrvenia a podporuje sa prečisťovanie lymfatických dráh.

Hodnota investície, ktorú akcionár investoval do zmodernizovania oddelenia sa pohybuje okolo päť tisíc Eur.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 12.12.2019

Pravý duch Vianoc v Nemocnici Svet zdravia Michalovce

Tento rok cítime ducha Vianoc v našej nemocnici obzvlášť silným spôsobom. Stále existuje mnoho dobrých ľudí, ktorí radi venujú či už svoj čas, energiu alebo finančné prostriedky na pomoc dobrej veci.

Aktuality 12.12.2019

Dar pre onkologické oddelenie v Michalovciach

Nemocnica Svet zdravia Michalovce prijala peňažný dar od Ligy proti rakovine z 22. ročníka Dňa narcisov vo výške 1500€ na nákup gynekologického kresla za účelom zlepšenia starostlivosti o onkologického pacienta.

Aktuality 12.12.2019

Nové centrum intervenčnej angiológie

Nemocnica Svet zdravia Michalovce predstavila nové centrum intervenčnej angiológie. Jeho základom je pracovisko s novým biplanárnym angiografom.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO