Svet Zdravia, Vlog, Humenné    06.03.2018

Reportáž: Aké prístroje pomáhajú bábätkám po narodení?

Nemocnica Svet zdravia Humenné dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov za približne 19-tisíc eur.

 

Pozrite si reportáž z nemocnica Svet zdravia Humenné, ktorá dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov obsahujúci:

  • prístroj na kyslíkovú liečbu,
  • fototerapeutická lampa
  • výhrevné lôžko.

 „Kontinuálny pretlak v dýchacích cestách sme využívali aj doteraz, ale nie s pomocou takéhoto typu prístroja. Sme preto radi, že môžeme naše možnosti v liečbe porúch dýchania u novorodencov, vrátane nedonosených detí, rozšíriť,“hovorí primárka novorodeneckého oddelenia humenskej nemocnice MUDr. Mária Vasilová.

Viac o darovaných prístrojoch a o tom, ako pomáhajú na novorodeneckom oddelení v nemocnici Svet zdravia si môžete pozrieť v nasledovnej reportáži.

Páčila sa vám táto reportáž? Viac informácií a noviniek z nemocníc Svet zdravia môžete nájsť na našom webe v časti O zdraví.

Máte otázky ohľadom vášho zdravotného stavu? Vyskúšajte našu službu ProCare Lekár 24. Náš odborník na telefóne je tu pre vás 24 hodín/7 dní v týždni.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 08.04.2021

Kedy je vhodné riešiť chyby detskej chôdze?

Chôdza sa u každého dieťaťa vyvíja veľmi individuálne. Vývoj chôdze súvisí s celkovým dozrievaním centrálnej nervovej sústavy, so vzpriamovaním a vývojom koordinácie pohybov a rovnováhy.

Aktuality 24.03.2021

Nemocnice Svet zdravia volajú seniorov na očkovanie: Pre ľudí 70+ majú aktuálne mnoho voľných termínov

Až v 13 zdravotníckych zariadeniach siete nemocníc Svet zdravia a polikliník ProCare majú aktuálne k dnešnému dňu takmer prázdnu národnú online čakáreň pre očkovanie proti ochoreniu COVID-19.

Aktuality 23.03.2021

Primátor mesta Šamorín obdaroval nemocnicu v Dunajskej Strede infúznymi pumpami

Dňa 22.3.2021 navštívil nemocnicu v Dunajskej Strede primátor mesta Šamorín – Orosz Csaba, ktorý so sebou priniesol aj cenný dar, vo forme 10 ks infúznych púmp pre COVIDOVÉ oddelenie.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO