Svet Zdravia, Vlog, Humenné    06.03.2018

Reportáž: Aké prístroje pomáhajú bábätkám po narodení?

Nemocnica Svet zdravia Humenné dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov za približne 19-tisíc eur.

 

Pozrite si reportáž z nemocnica Svet zdravia Humenné, ktorá dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov obsahujúci:

  • prístroj na kyslíkovú liečbu,
  • fototerapeutická lampa
  • výhrevné lôžko.

 „Kontinuálny pretlak v dýchacích cestách sme využívali aj doteraz, ale nie s pomocou takéhoto typu prístroja. Sme preto radi, že môžeme naše možnosti v liečbe porúch dýchania u novorodencov, vrátane nedonosených detí, rozšíriť,“hovorí primárka novorodeneckého oddelenia humenskej nemocnice MUDr. Mária Vasilová.

Viac o darovaných prístrojoch a o tom, ako pomáhajú na novorodeneckom oddelení v nemocnici Svet zdravia si môžete pozrieť v nasledovnej reportáži.

Páčila sa vám táto reportáž? Viac informácií a noviniek z nemocníc Svet zdravia môžete nájsť na našom webe v časti O zdraví.

Máte otázky ohľadom vášho zdravotného stavu? Vyskúšajte našu službu ProCare Lekár 24. Náš odborník na telefóne je tu pre vás 24 hodín/7 dní v týždni.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 03.08.2022

Problémy pri dojčení? 7 polôh a riešení, ako si poradiť

Dojčenie je síce prirodzené, no treba sa ho naučiť. Ktoré hlavné zásady treba dodržať, aby šlo ako po masle?

Spravne polohovanie pacienta

Blog 21.07.2022

Bojíte sa dekubitov? Naučte sa ležiaceho pacienta správne polohovať!

Choroba ani vek si nevyberajú. Mnohí dlhodobo ležiaci ľudia však nie sú v nemocnici či ústave, ale doma, vo vlastnej posteli. Aby netrpeli bolesťami, nevznikali im preležaniny či netuhli kĺby, je dôležité vedieť, ako ich na posteli polohovať.

Očná jednodňová chirurgia v Nemocnici Svet zdravia Galanta

Aktuality 29.06.2022

Kvalitná chirurgia oka

Očná jednodňová zdravotná starostlivosť v Nemocnici Svet zdravia Galanta sa špecializuje na operácie predného segmentu oka, najmä na operácie sivého zákalu a na refrakčné vnútroočné operácie.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO