Svet Zdravia, Vlog, Humenné    06.03.2018

Reportáž: Aké prístroje pomáhajú bábätkám po narodení?

Nemocnica Svet zdravia Humenné dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov za približne 19-tisíc eur.

 

Pozrite si reportáž z nemocnica Svet zdravia Humenné, ktorá dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov obsahujúci:

  • prístroj na kyslíkovú liečbu,
  • fototerapeutická lampa
  • výhrevné lôžko.

 „Kontinuálny pretlak v dýchacích cestách sme využívali aj doteraz, ale nie s pomocou takéhoto typu prístroja. Sme preto radi, že môžeme naše možnosti v liečbe porúch dýchania u novorodencov, vrátane nedonosených detí, rozšíriť,“hovorí primárka novorodeneckého oddelenia humenskej nemocnice MUDr. Mária Vasilová.

Viac o darovaných prístrojoch a o tom, ako pomáhajú na novorodeneckom oddelení v nemocnici Svet zdravia si môžete pozrieť v nasledovnej reportáži.

Páčila sa vám táto reportáž? Viac informácií a noviniek z nemocníc Svet zdravia môžete nájsť na našom webe v časti O zdraví.

Máte otázky ohľadom vášho zdravotného stavu? Vyskúšajte našu službu ProCare Lekár 24. Náš odborník na telefóne je tu pre vás 24 hodín/7 dní v týždni.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 14.01.2021

Od pondelka sa začínajú v troch nemocniciach Svet zdravia očkovať vybrané skupiny ľudí

Od pondelka 18. januára začnú v Nemocniciach Svet zdravia Michalovce, Rožnava a Humenné očkovať proti ochoreniu COVID-19 určené skupiny ľudí, ktorí sa prihlásia cez národný portál na voľné kapacity v rámci dňa. Ide o konkrétne definované zdravotnícke pozície v zmysle národnej očkovacej stratégie.

Aktuality 14.01.2021

Lekárka radí: Čo treba vedieť o očkovaní proti COVID-19?

Na Slovensku sa začalo s očkovaním proti ochoreniu COVID-19 mRNA vakcínou. Pre koho je vhodné a treba sa niečoho báť? Aj to vysvetľuje MUDr. Katarína Varechová z ambulancie všeobecného lekára Nemocnice Svet zdravia Michalovce.

Aktuality 12.01.2021

Nemocnice Svet zdravia za posledný týždeň zvýšili počet COVID lôžok na celkový počet 816

Nemocnice Svet zdravia posilnili COVID kapacitu v rámci svojich 13 nemocníc, ktoré sú subjektami hospodárskej mobilizácie a disponujú lôžkovou COVID kapacitou. Tú sa za posledný týždeň podarilo výrazne navýšiť o 114 lôžok.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO