Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    13.06.2013

Rady odborníkov siete nemocníc Svet zdravia rozšíri MUDr. Peter Moščovič

Interné oddelenie v Nemocnici s poliklinikou Trebišov, a.s., má nové vedenie. Novým primárom je MUDr. Peter Moščovič, CSc..

Ak máte dlhodobé problémy s činnosťou srdca či vnútorných orgánov, vyhľadajte v trebišovskej nemocnici internistov. Týchto špecialistov povedie odborník s bohatými praktickými skúsenosťami.

„Trebišovské interné oddelenie je na vysokej úrovni v poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Verím, že spoločne s kolektívom a mojimi skúsenosťami budeme pokračovať v jeho úspešnom napredovaní,“ povedal nový primár interného oddelenia, MUDr. Peter Moščovič, CSc.

MUDr. Peter Moščovič má špecializáciu I. a II. stupňa v odbore vnútorného lekárstva. Posledných desať rokov pôsobil na  I. internej klinike Univerzitnej nemocnice L. Pasteura ako zástupca prednostu.

Pôsobí vo viacerých lekárskych odborných spoločnostiach: Slovenská lekárska spoločnosť, Internistická spoločnos, Kardiologická spoločnosť, Spoločnosť pre ultrazvuk v medicíne a Slovenská hyperziologická spoločnosť.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO