Aktuality, Michalovce    09.01.2020

Prvý novorodenec z Michaloviec v roku 2020

Prvým novorodencom z Michaloviec v roku 2020 je Júlia, narodená 4. 1. 2020 po desiatej hodin.

S váhou 3600 gramov a výškou 51 centimetrov sa spolu s mamičkou tešia dobrému a pevnému zdraviu, ktoré, ako veríme, im dlho vydrží. Pri tejto významnej príležitosti pogratuloval mladej rodinke aj riaditeľ nemocnice Ing. Marián Haviernik spolu so zástupcami mesta Michalovce na čele s primátorom Viliamom Zahorčákom.

Počas prvých siedmych dní nového roku sa v Nemocnici Svet zdravia Michalovce narodilo už 16 detí.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 21.02.2020

Valentínska kvapka krvi 2020 v rožňavskej nemocnici

Územný spolok SČK tohtoročnú Valentínsku kvapku krvi opäť realizoval na pôde Nemocnice s poliklinikou sv. Barbory Rožňava, a. s.. Kampaň podporili nielen skúsení viacnásobní darcovia, ale zapojilo sa i množstvo prvodarcov - študentov stredných škôl SOŠ technickej, Gymnázia Pavla Jozefa Šafárika či Obchodnej akadémie v Rožňave.

Aktuality 21.02.2020

Valentínske darovanie krvi v Trebišove

Valentínsky piatok sa niesol v Trebišove v duchu pomoci druhým. Na hematologicko- transfúznom oddelení sa zišlo takmer 50 darcov, ktorí prišli nezištne darovať to najcennejšie, svoju krv.

Aktuality 20.02.2020

Na operáciu chrbtice prišla pacientka až z Kanady

V týchto dňoch sa na neurochirurgii v Nemocnici Svet zdravia Michalovce odohral zaujímavý príbeh. Pacientka prišla na operáciu chrbtice do Michaloviec až z ďalekého mestečka Tumble Ridge v Kanade. Prečo sa takto rozhodla a ako porovnáva skúsenosti so zdravotníctvom v jednotlivých krajinách Vám v krátkosti predstavíme v nasledujúcom článku.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO