Aktuality, Procare, Svet Zdravia    11.02.2019

ProCare a Svet zdravia je opäť druhým najlepším zamestnávateľom v zdravotníckom sektore

V poradí 7. ročník prestížnej ankety Najzamestnávateľ spoznal na konci januára svojich víťazov. Druhým najlepším zamestnávateľom na Slovensku v roku 2018 v kategórii Nemocnice a zdravotná starostlivosť sa stala skupina ProCare a Svet zdravia. Rovnaké umiestnenie dosiahla aj minulý rok. Víťazom sa stali sesterské lekárne Dr. Max a na treťom mieste skončil Národný onkologický ústav v Bratislave. Do verejného hodnotenia firiem sa tento rok zapojilo 13 693 hlasujúcich.

 

O konečnom poradí firiem rozhodovala široká verejnosť, pričom ľudia v prestížnej ankete vyberali zo 196 spoločností v 10 kategóriách.

„Nás môže iba tešiť, že nám ako zamestnávateľovi verejnosť vystavila výborné vysvedčenie, a to už dva roky po sebe. Hlasujúci mali najviac vyzdvihnúť dobré meno spoločnosti, platové ohodnotenie a zamestnanecké benefity. Plne si uvedomujeme náš záväzok neustále zlepšovať pracovné podmienky našich zamestnancov. V časoch akútneho nedostatku zdravotníckych pracovníkov musíme prichádzať s novými prístupmi, ktoré zabezpečia kolegom odborný rast, zastupiteľnosť a rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. V tejto oblasti máme stále veľký kus cesty pred sebou. Ocenenie nám však vyslalo signál, že ideme správnym smerom,“ vysvetlila Jana Palenčárová, riaditeľka ľudských zdrojov siete polikliník ProCare a siete nemocníc Svet zdravia.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.04.2019

Stredná zdravotnícka škola v Košiciach bude mať virtuálnu anatomickú učebňu

Aké svaly má človek v tele, kadiaľ prechádzajú cievy či z koľkých častí sa skladá kostra sa budú študenti Strednej zdravotníckej školy na Kukučínovej ulici v Košiciach učiť v 3D priestore. V súťaži, ktorú organizovala sieť nemocníc Svet zdravia, spoločnosť Samsung a Virtual Medicine, totiž vyhrali zriadenie virtuálnej anatomickej učebne (VAU). Porazili ďalších 16 stredných zdravotníckych škôl.

Aktuality 15.04.2019

Workshop endoskopie v nemocnici Rimavská Sobota

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie Nemocnice Svet zdravia Rimavská Sobota v spolupráci so spoločnosťou RADIX spol. s r. o.  a Medtronic Slovakia s. r. o. zrealizovalo prvý Endoskopický workshop na tému laparoskopická hysterektómia.

Aktuality 15.04.2019

Prevádzka call centra počas veľkonočných sviatkov

Prevádzka call centra bude počas veľkonočných sviatkov dostupná pre klientov nasledovne:

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO