Aktuality, Svet Zdravia, Svidník    05.01.2018

Primátor mesta Svidník privítal prvú Svidníčanku roka 2018

 

Narodila sa ako prvé dieťa rodičov s ideálnymi mierami 3 370 gramov a 50 cm. Šťastní rodičia  si z rúk primátora prevzali kyticu kvetov a vecné dary.

V roku 2017 sa na pôrodnici vo Svidníku narodilo 352 detí, z toho 185 chlapcov a 174 dievčat, z celkového počtu  7 dvojčiat.

Primátor mesta následne v sprievode s riaditeľom nemocnice Eugenom Lešom prezrel naposledy realizované  rekonštrukcie, ktoré finišujú  na Internom oddelení, časť muži, kde sa kompletne mení podlahová krytina a  Psychiatrickú liečebňu, ktorej po novom pribudne telocvičňa pre potreby klientov liečebne.

Z úst primátora mesta odzneli pochvalné uznania za viditeľné zmeny, ktoré prebiehajú v nemocnici vo Svidníku. Tieto pozitívne zmeny tlmočil primátor mesta nielen za seba, ale aj za obyvateľov mesta Svidník.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 21.03.2018

Kaplnka v Nemocnici novej generácie má byť srdcom nemocnice

V novej budove michalovskej nemocnice sa prvý jarný deň, 20. marca 2018, uskutočnil akt požehnania nemocničnej kaplnky.

Aktuality 19.03.2018

Aj „sladký život“ môže byť nebezpečný

Sladký život, alebo život diabetika, ľudovo povedané cukrovkára pri oneskorenej  liečby či nesprávnej životospráve môže byť pre kvalitu života, ako aj jeho dĺžku nebezpečný. V tejto súvislosti  nemocnica Svetu Zdravia vo Svidníku prostredníctvom personálu Diabetologickej ambulancie zrealizovala prednášky  pre klientov denného stacionára ATRIUM a pre klientov Senior dom SVIDA vo Svidníku.

Aktuality 16.03.2018

Sladké srdiečka pre prvodarcov

Empatia patrí k jedným zo základných znakov ľudskosti, a touto vlastnosťou sa vyznačuje aj pani Marieta Koščíková, ktorá sa postarala o milé prekvapenie v podobe sladkého perníkového srdiečka.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO