Aktuality, Galanta    03.10.2019

Primár galantskej urológie sa stal TOP lekárom na Slovensku

Primár Urologického oddelenia Nemocnice Svet zdravia Galanta MUDr. Ondrej Hajdúk sa stal najlepším lekárom vo svojom medicínskom odbore. Titul TOP lekár na Slovensku mu udelil odborný týždenník Zdravotnícke noviny na základe ankety, v ktorej hlasovali odborníci a čitatelia novín.

MUDr. Ondrej Hajdúk si preberá ocenenie

 

„Bolo to pre mňa prekvapenie. Keď som videl mená ostatných nominovaných kolegov, ktorých si vysoko vážim, v takej konkurencii by som sebe asi hlas nedal. Medicínu vnímam ako tímovú hru. Je to preto ocenenie pre všetkých mojich kolegov, kolegyne, lekárov aj sestry, s ktorými pracujem. Je dôkazom toho, že sa nám podarilo vytvoriť niečo, čo je funkčné a medzi pacientmi čoraz viac vyhľadávané. Za to som veľmi vďačný,“ uviedol primár Urologického oddelenia Nemocnice Svet zdravia Galanta MUDr. Ondrej Hajdúk.

Lekári si prevzali ocenenia z rúk riaditeľa zdravotnej poisťovne Dôvera Martina Kultana a šéfredaktorky Zdravotníckych novín Kataríny Lovasovej na minulotýždňovej konferencii Slovenské zdravotníctvo 2019.

MUDr. Hajdúk galantskú urológiu vedie posledných 13 rokov a je podľa nemocnice v pravom zmysle slova dušou oddelenia. Vďaka jeho pracovitosti, svedomitosti a odbornej erudovanosti dosahuje urologické oddelenie výborné výsledky na poli diagnostiky a operatívy, a to aj napriek dlhodobo nepriaznivej personálnej situácii. Svoje organizačné schopnosti preukázal tiež v situácii, keď bolo potrebné spojiť chirurgiu a urológiu do spoločného klastra s lepším využitím priestorových aj personálnych možností nemocnice. Pracovisko vďaka nemu odborne napreduje a poskytuje služby nad rámec regiónu.

Odborný týždenník Zdravotnícke noviny tento rok vyhlásil anketu TOP lekár na Slovensku, ktorej cieľom je oceniť výnimočné lekárske osobnosti, už po piatykrát. Sieť nemocníc a polikliník ProCare a Svet zdravia na základe nominácií z jednotlivých entít do ankety prihlásila deviatich svojich špecialistov. Spomedzi desiatich kategórií lekári siete uspeli až v piatich z nich.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.10.2019

Stretnutie zamestnancov Nemocnice novej generácie Michalovce

Aj tento rok Nemocnica novej generácie Michalovce zorganizovala stretnutie zamestnancov nemocnice, na ktorom sme zhodnotili progres nemocnice za posledné obdobie.

Aktuality 14.10.2019

Žiarska nemocnica zrekonštruovala oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny

Nemocnica Svet zdravia Žiar nad Hronom vyše dva mesiace rekonštruovala svoje priestory a pripravila nové zázemie pre pacientov a zamestnancov oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny (OAIM).

Aktuality 11.10.2019

Pozvánka na Deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie

Nemocnica Svet zdravia Trebišov a Liga za duševné zdravie Vás pozývajú na deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie 14. októbra 2019.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO