Aktuality, Galanta    03.10.2019

Primár galantskej urológie sa stal TOP lekárom na Slovensku

Primár Urologického oddelenia Nemocnice Svet zdravia Galanta MUDr. Ondrej Hajdúk sa stal najlepším lekárom vo svojom medicínskom odbore. Titul TOP lekár na Slovensku mu udelil odborný týždenník Zdravotnícke noviny na základe ankety, v ktorej hlasovali odborníci a čitatelia novín.

MUDr. Ondrej Hajdúk si preberá ocenenie

 

„Bolo to pre mňa prekvapenie. Keď som videl mená ostatných nominovaných kolegov, ktorých si vysoko vážim, v takej konkurencii by som sebe asi hlas nedal. Medicínu vnímam ako tímovú hru. Je to preto ocenenie pre všetkých mojich kolegov, kolegyne, lekárov aj sestry, s ktorými pracujem. Je dôkazom toho, že sa nám podarilo vytvoriť niečo, čo je funkčné a medzi pacientmi čoraz viac vyhľadávané. Za to som veľmi vďačný,“ uviedol primár Urologického oddelenia Nemocnice Svet zdravia Galanta MUDr. Ondrej Hajdúk.

Lekári si prevzali ocenenia z rúk riaditeľa zdravotnej poisťovne Dôvera Martina Kultana a šéfredaktorky Zdravotníckych novín Kataríny Lovasovej na minulotýždňovej konferencii Slovenské zdravotníctvo 2019.

MUDr. Hajdúk galantskú urológiu vedie posledných 13 rokov a je podľa nemocnice v pravom zmysle slova dušou oddelenia. Vďaka jeho pracovitosti, svedomitosti a odbornej erudovanosti dosahuje urologické oddelenie výborné výsledky na poli diagnostiky a operatívy, a to aj napriek dlhodobo nepriaznivej personálnej situácii. Svoje organizačné schopnosti preukázal tiež v situácii, keď bolo potrebné spojiť chirurgiu a urológiu do spoločného klastra s lepším využitím priestorových aj personálnych možností nemocnice. Pracovisko vďaka nemu odborne napreduje a poskytuje služby nad rámec regiónu.

Odborný týždenník Zdravotnícke noviny tento rok vyhlásil anketu TOP lekár na Slovensku, ktorej cieľom je oceniť výnimočné lekárske osobnosti, už po piatykrát. Sieť nemocníc a polikliník ProCare a Svet zdravia na základe nominácií z jednotlivých entít do ankety prihlásila deviatich svojich špecialistov. Spomedzi desiatich kategórií lekári siete uspeli až v piatich z nich.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 28.05.2020

Pre našich najmenších v michalovskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce sme aj tento rok nachystali pre mamičky na nadštandardných izbách prekvapenie v podobe balíčkov s detskou košieľkou, čiapočkou a ponožkami v peknom a hlavne ekologickom darčekovom balení.

Aktuality 27.05.2020

Vo svidníckej nemocnici dostali funkčné rúška

Zamestnanci svidníckej nemocnice dostali špeciálne rúška vyrobené z funkčného materiálu, ktorý sa využíva pri športe.

Aktuality 27.05.2020

Psychofyzická príprava na pôrod je tu opäť pre vás v michalovskej nemocnici

Milé mamičky, v našej pôrodnici v Michalovciach Vám opäť ponúkame možnosť psychofyzickej prípravy na pôrod, aby sme Vás na tento nádherný okamih príchodu Vášho bábätka čo najlepšie pripravili. Vzhľadom na aktuálnu situáciu však stále platia sprísnené hygienické opatrenia.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO