Aktuality, Dunajská Streda, Galanta, Humenné, Michalovce, Rimavská Sobota, Rožňava, Topoľčany, Trebišov, Vranov nad Topľou, Žiar nad Hronom    20.04.2021

Príďte darovať krv v žltom! Lebo aj v žltej je dosť červenej!

Stačí, ak si darcovia oblečú žlté tričko či ponožky, nasadia žltú šiltovku, vezmú žltú kabelku alebo kravatu či budú mať aspoň žlté sponky vo vlasoch. Navyše, ak prídu darovať krv v žltom, odmena ich neminie. Domov si odnesú žltý respirátor so sloganom kampane.

 

Kedy organizujeme žltý apríl na transfúzkach? Akcia v Nemocnici Svet zdravia Michalovce beží od 22. do 30. apríla 2021.

Vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu je vhodné sa vopred telefonicky objednať na čísle 056/6416 916 alebo 0905 645 238.

Odberové dni a časy HTO v michalovskej nemocnici sú v utorok, štvrtok a piatok od 7.00 do 10.00 hod.

Vedeli ste, že farby majú vplyv na našu psychiku? Tým, že každá má svoju vibráciu, dokážeme si pomocou nich zlepšiť náladu, koncentráciu či dokonca dobiť energiu! Žltá je farbou slnka, vitality a chuti do života. Oživuje, aktivizuje a oslobodzuje pred strachom. Uchováva bdelosť a podporuje koncentráciu. Najviac ovplyvňuje dýchacie ústrojenstvo, napomáha pri liečení psychických neuróz, zvyšuje krvný tlak, rýchlosť dýchania a zrýchľuje pulz. A má priaznivý vplyv na nervový systém.

Viac info na www.procare.sk/darujemkrv.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 03.08.2021

Zdravotníci svidníckej nemocnice vás zaočkujú v regióne i priamo v nemocnici

Pre zvýšenie zaočkovanosti obyvateľov svidníckeho regiónu, vďaka ktorej dokážeme spoločne zvrátiť negatívny vývoj pandémie, sme sa v spolupráci s ministerstvom zdravotníctva rozhodli zorganizovať aj výjazdové očkovanie v nadchádzajúce utorky (03.08. a 10.08.2021).

Aktuality 03.08.2021

Deň s laktačnou poradkyňou v humenskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, ktorý si pripomíname prvý augustový týždeň, sa aj napriek nepriaznivému počasiu v humenskej nemocnici stretli mamičky, aby získali viac informácií k dojčeniu.

Aktuality 02.08.2021

Jubileum v nemocnici Galanta

Aj Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša sa môže pochváliť, že vo svojich radoch má kolegu lekára, ktorý tento rok oslávil svoje krásne 80. narodeniny.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO