Aktuality, Svidník    17.10.2021

Prevencia v znamení ružovej

Zamestnanci nemocnice  Svidník aktívne podporujú prevenciu ako základný nástroj pri predchádzaní následkov chorôb, ktorých prognózu môžeme včasným rozpoznaním zvrátiť v prospech pacienta.  

 

Mesiac október  je venovaný zvyšovaniu povedomia verejnosti o prevencií rakoviny prsníka. Symbolom boja proti rakovine prsníka je ružová stužka, ktorá v sebe nesie nádej, aby sme robili správne rozhodnutia  pre svoje zdravie, svoju budúcnosť.

TRI SEKUNDY trvá mamografické  snímkovanie prsníka, ktoré by mala absolvovať každá žena  po 40. roku života a to pravidelne každé dva roky.

Je potrebné robiť včasné rozhodnutia a využiť dostupné preventívne vyšetrenia.

Podstatu tejto  prevencie podporili nielen zamestnanci nemocnice Svidník, ktorí prišli v piatok 15.10. do práce oblečení v ružovom, ale aj študenti Strednej zdravotníckej školy milosrdného Samaritána vo Svidníku a dobrovoľníci nemocnice  dobrovoľníckeho centra „Krajší deň“.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 06.12.2021

Poďakovanie všetkým zamestnancom rimavskosobotskej nemocnice

O veľké prekvapenie sa 6.12. postarala aj Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora, ktorá vyjadrila poďakovanie všetkým zamestnancom, ktorí v aktuálnej pandemickej situácii pracujú s vypätím všetkých síl a zabezpečujú zdravotnú starostlivosť pre covid pacientov.

Aktuality 06.12.2021

Mikuláš na pediatrickom oddelení v Michalovciach

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce pripravili zdravotníci pre našich malých pacientov a ich mamičky malé prekvapenie.

Aktuality 06.12.2021

Mikuláš na novorodeneckom oddelení v Michalovciach

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce pripravili zdravotníci pre našich najmenších pacientov a ich mamičky pekného Mikuláša.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO