Aktuality, Svet Zdravia, Svidník    05.10.2018

Presťahovanie ambulancie pohotovostnej služby pre dospelých

Nemocnica Svidník oznamuje, že z dôvodu rekonštrukcie ambulancie pohotovostnej služby pre dospelých s miestom výkonu na pohotovostnom vstupe do nemocnice, bude táto ambulancia od 08.10.2018 dočasne presťahovaná na prízemie nemocnice lôžkového pavilónu A.

Nemocnica Svet zdravia Svidník

 

Vstup bude možný cez pohotovostný vstup ako doposiaľ, v priestore recepcie odbočíte vpravo cez spojovaciu chodbu a následne vľavo k výťahom, resp. po schodoch, zídete o poschodie nižšie a opäť  zabočíte vľavo.

V priestoroch recepcie  sa bude v čase výkonu pohotovostnej služby nachádzať pracovník SBS resp.recepčná, ktorí usmernia klientov/návštevníkov nemocnice.

Na stenách budú umiestnené dočasné smerové tabule, aby vás správne naviedli a vyznačili cestu k ambulancii pohotovostnej služby pre dospelých.

Ďakujeme za pochopenie.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 15.10.2018

Praktický nácvik postupov pri zistení vysoko nebezpečnej nákazy

Problematika zavlečenia vysoko nebezpečnej nákazy a hrozba jej  šírenia je stále aktuálna. Na túto hrozbu musíme byť pripravení aj vo vranovskej nemocnici. Je dôležité, aby personál dokázal  diagnostikovať  pacienta s podozrením na ochorenie s vysoko nebezpečnou nákazou (ďalej len „VNN“) a zabezpečiť opatrenia. Z tohto dôvodu sa vo vranovskej nemocnici uskutočnilo cvičenie s praktickou ukážkou opatrení na zabránenie šírenia VNN.

Aktuality 15.10.2018

INEKO: Skokanom roka 2018 je galantská nemocnica

Verejnosť spoznala výsledky štvrtého ročníka hodnotenia slovenských nemocníc inštitútom INEKO. Nový rebríček bol zostavený podľa vybraných ukazovateľov spokojnosti pacientov, kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti, náročnosti diagnóz, hospodárenia a transparentnosti za obdobie 2014 - 2017.

Aktuality 15.10.2018

Odstávka elektrickej energie v nemocnici Žiar nad Hronom

Vážení pacienti, dovoľujeme si vás týmto informovať o úplnej odstávke elektrickej energie v nemocnici v Žiari nad Hronom dňa 20.10.2018 (sobota) v čase od 12.30 hod. do 18.00 hod.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO