Tehotenstvo v obrazoch

„Dieťa je zázrak. Je tou najlepšou investíciou, akú môžete v živote urobiť.“ MUDr. Michal Holáň

Hlavným autorom knihy Tehotenstvo v obrazoch a zároveň garantom knihy je MUDr. Michal Holáň, významný slovenský prenatálny kardiológ. Okrem odborných znalostí poskytol aj unikátnu obrazovú dokumentáciu z ultrazvukových vyšetrení, ktorá detailne zachytáva jednotlivé etapy vývoja dieťaťa.

Do publikácie prispeli svojimi skúsenosťami aj ďalší renomovaní slovenskí odborníci z oblasti gynekológie a pediatrie. Budúca mamička sa v knihe dozvie, ako sa bábätko vyvíja a čo už dokáže, aké vyšetrenia ju čakajú, čo sa deje s jej telom a mnoho ďalších užitočných informácií o období pred a po pôrode. Vďaka tomuto materiálu má budúca mamička úžasnú príležitosť kedykoľvek si pozrieť, ako v jednotlivých týždňoch tehotenstva dieťatko asi vyzerá, aké je veľké, ako môže mať uložené ruky či nohy, aké grimasy už dokáže urobiť…

Knihu dopĺňajú aj informácie o pôrode, šestonedelí a dojčení, o odporúčanej pohybovej aktivite, kozmetike a strave v tehotenstve, ako aj o starostlivosti o novorodenca.

Publikáciu Tehotenstvo v obrazoch ocenia nielen tehotné ženy, ale aj študenti medicíny či začínajúci lekári. Publikácia vyšla vo vydavateľstve Fortuna Libri, viac na www.fortunalibri.sk.