Aktuality, Michalovce    19.08.2022

Prekvapilo, osviežilo!

Na Zemplíne sa šplhá teplota k 35-im stupňom a ťažobu tohto tepla je cítiť na každom rohu. V týchto horúcich dňoch preto padne vhod každé osvieženie.

O to viac sa potešili na oddeleniach infektológie a onkológie Nemocnice Svet zdravia Michalovce, keď ich dverami prešli prepravky plné  sladkých melónov, vypestovaných priamo na Zemplíne.

Za tieto svieže a zdravé dobroty vďačíme Zemplínske melóny a jahody a ďakujeme za každý takýto prejav vďaky. Veríme, že to všetkých zdravotníkov potešilo a povzbudilo v ich náročnej práci.

Ďakujeme!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 22.09.2022

Týždeň dobrovoľníctva v partizánskej nemocnici

Aj tento rok patrí veľká vďaka žiakom zo Strednej odbornej školy Jána Antonína Baťu Partizánske a dobrovoľníkom z organizácie LIGA PROTI RAKOVINE (LPR), ktorí sa spoločne a s dobrou náladou pustili do čistenia areálu partizánskej nemocnice a sadenia okrasných drevín.

Aktuality 20.09.2022

V topoľčianskej nemocnici vynovili pôrodnú sálu

Vynovená pôrodná sála, čakacia izba či vyšetrovňa. Budúce mamičky gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Nemocnice Svet zdravia Topoľčany sa budú opäť cítiť o čosi komfortnejšie. Nemocnica zrekonštruovala časť priestorov, aby prispela k väčšej bezpečnosti a pohode rodičiek.

Aktuality 20.09.2022

Týždeň dobrovoľníctva v nemocnici A. Leňa v Humennom

Pri príležitosti Týždňa dobrovoľníctva sme sa s našimi dobrovoľníkmi venovali našim malým pacientom na pediatrickom oddelení,

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO