Aktuality, Michalovce    19.08.2022

Prekvapilo, osviežilo!

Na Zemplíne sa šplhá teplota k 35-im stupňom a ťažobu tohto tepla je cítiť na každom rohu. V týchto horúcich dňoch preto padne vhod každé osvieženie.

Letné osvieženie v nemocnici

O to viac sa potešili na oddeleniach infektológie a onkológie Nemocnice Svet zdravia Michalovce, keď ich dverami prešli prepravky plné  sladkých melónov, vypestovaných priamo na Zemplíne.

Za tieto svieže a zdravé dobroty vďačíme Zemplínske melóny a jahody a ďakujeme za každý takýto prejav vďaky. Veríme, že to všetkých zdravotníkov potešilo a povzbudilo v ich náročnej práci.

Ďakujeme!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 31.03.2023

Veľkonočná nálada na pediatrii v humenskej nemocnici

O veľkonočnú náladu na pediatrickom oddelení v Humennom sa postaral Zajko SMEJKO spolu s dobrovoľníkmi DC Krajší deň.

Aktuality 30.03.2023

Deň lekárov vo Vranovskej nemocnici

Pri príležitosti Dňa lekárov sa našim pracovným jubilantom osobne prihovoril riaditeľ nemocnice a poďakoval im za roky práce a ich prínos pre vranovskú nemocnicu. Ako poznamenal, profesia lekára a učiteľa nemajú od seba ďaleko.

Aktuality 20.03.2023

Medzinárodný deň šťastia v humenskej nemocnici

20. marca sa v humenskej nemocnici rozdávalo šťastie. Postarali sa o to dobrovoľníčky so svojou koordinátorkou DC Krajší deň a žiačky Strednej zdravotníckej školy, ktoré symbolicky na medzinárodný deň šťastia rozdávali pacientom chutné koláčiky v tvare štvorlístka.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO