Aktuality, Svet Zdravia, Michalovce, Pôrodnice    28.07.2021

Prednášky s laktačnou poradkyňou v michalovskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce chránime a podporujeme dojčenie zavedením najvyššieho štandardu pri získavaní poznatkov v oblasti dojčenia.

Prednášky pre čerstvé mamičky

Pre naše čerstvé mamičky sme v rámci Svetového týždňa dojčenia priamo na oddelení prichystali od 2. augusta súbor prednášok s laktačnými poradkyňami, pôrodnými asistentkami a lekármi. Budeme venovať témam ako napríklad:

  • výhody dojčenia,
  • polohy dojčenia,
  • bonding a prvé príznaky hladu novorodenca.

Prednášky pre budúce mamičky

Prednášky a odpovede na všetky otázky z oblasti dojčenia, predpôrodnej starostlivosti si budú môcť vo štvrtok 05. augusta 2021 prebrať nielen budúce mamičky, ale aj rodiny, ktoré dieťatko ešte len plánujú. V tento deň srdečne pozývame budúce mamičky do priestorov novorodeneckého oddelenia a to v dvoch časoch o 11:00 hod. a 14:00 hod.

Z kapacitných dôvodov je však svoju účasť potrebné nahlásiť prostredníctvom mailu milena.cifrulakova@svetzdravia.com do 03.08.2021.

Moja pôrodnica nemocnica Svet zdravia Michalovce
Moja pôrodnica nemocnica Svet zdravia Michalovce

 

Váš tím gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Nemocnice Svet zdravia Michalovce.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.09.2021

Primár trebišovskej nemocnice dostal ocenenie TOP lekár na Slovensku

Primár kožného stacionára Nemocnice Svet zdravia Trebišov MUDr. Ondrej Bobík sa stal TOP lekárom na Slovensku v odbore dermatovenerológia. Titul každoročne udeľuje odborný týždenník Zdravotnícke noviny na základe ankety, v ktorej hlasujú odborníci a čitatelia novín.

Aktuality 24.09.2021

Primár ortopédie dunajskostredskej nemocnice dostal ocenenie TOP lekár na Slovensku

Primár ortopédie Nemocnice Svet zdravia Dunajská streda MUDr. Jozef Almási sa stal TOP lekárom na Slovensku v odbore ortopédia. Titul každoročne udeľuje odborný dvojtýždenník Zdravotnícke noviny na základe ankety, v ktorej hlasujú odborníci a čitatelia novín.

Aktuality 23.09.2021

Týždeň dobrovoľníctva v humenskej nemocnici

Aj napriek nepriaznivému počasiu sa dobrovoľníkom pod vedením Mgr. Janky Copkovej podarilo uskutočniť túto milú aktivitu a takto sa zapojiť do týždňa dobrovoľníctva.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO