Aktuality, Svet Zdravia, Michalovce, Pôrodnice    28.07.2021

Prednášky s laktačnou poradkyňou v michalovskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce chránime a podporujeme dojčenie zavedením najvyššieho štandardu pri získavaní poznatkov v oblasti dojčenia.

Prednášky pre čerstvé mamičky

Pre naše čerstvé mamičky sme v rámci Svetového týždňa dojčenia priamo na oddelení prichystali od 2. augusta súbor prednášok s laktačnými poradkyňami, pôrodnými asistentkami a lekármi. Budeme venovať témam ako napríklad:

  • výhody dojčenia,
  • polohy dojčenia,
  • bonding a prvé príznaky hladu novorodenca.

Prednášky pre budúce mamičky

Prednášky a odpovede na všetky otázky z oblasti dojčenia, predpôrodnej starostlivosti si budú môcť vo štvrtok 05. augusta 2021 prebrať nielen budúce mamičky, ale aj rodiny, ktoré dieťatko ešte len plánujú. V tento deň srdečne pozývame budúce mamičky do priestorov novorodeneckého oddelenia a to v dvoch časoch o 11:00 hod. a 14:00 hod.

Z kapacitných dôvodov je však svoju účasť potrebné nahlásiť prostredníctvom mailu milena.cifrulakova@svetzdravia.com do 03.08.2021.

Moja pôrodnica nemocnica Svet zdravia Michalovce
Moja pôrodnica nemocnica Svet zdravia Michalovce

 

Váš tím gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Nemocnice Svet zdravia Michalovce.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2022

Dar pre novorodenecké oddelenie vranovskej nemocnice

Novorodenecké oddelenie nemocnice vo Vranove nad Topľou dostalo do daru výbavu pre novorodencov v podobe zavinovačiek, podbradníkov a detských body.

Aktuality 24.01.2022

Láskavosť cez sladkosť potešila zdravotníkov v humenskej nemocnici

Žiaci zo ZŠ Pugačevova sa spolu s učiteľkami zapojili do sladkej výzvy a v školskej kuchynke napiekli zákusky pre zdravotníkov nemocnice A. Leňa v Humennom.

Aktuality 19.01.2022

Ema a Martin: To boli najčastejšie mená novorodencov v žiarskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa počas minulého roka uskutočnilo 550 pôrodov. Dievčat sa narodilo viac (285) ako chlapcov (266), dvojičky si domov odniesla iba jedna mamička. Na svet prišlo v žiarskej pôrodnici vlani aj 10 COVID novorodencov.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO