Aktuality, Michalovce    12.12.2019

Pravý duch Vianoc v Nemocnici Svet zdravia Michalovce

Tento rok cítime ducha Vianoc v našej nemocnici obzvlášť silným spôsobom. Stále existuje mnoho dobrých ľudí, ktorí radi venujú či už svoj čas, energiu alebo finančné prostriedky na pomoc dobrej veci.

 

Srdečne sa chceme poďakovať za krásny vianočný stromček od Mountfield Michalovce, ktorý je umiestnený na hlavnej recepcii a pripomína nám tak blížiace sa najkrajšie sviatky v roku. Krásneho Mikuláša na pediatrii nám pripravila aj reštaurácia Galéria Michalovce, ktorá prekvapila detských pacientov množstvom darčekov, čertom a samozrejme prišiel aj Mikuláš. Taktiež sa chceme poďakovať Centru voľného času Strážske za zorganizovanie Mikulášskeho dopoludnia na pediatrii. Naši pacienti tak mali možnosť zažiť deň plný dobrôt, veselých chvíľ a úsmevov. Vianočný duch zavítal aj na novorodenecké oddelenie a čerstvým mamičkám sme venovali darček v podobe pleteného oblečenia, ktoré máme od úžasných dobrovoľníčok z neziskovej organizácie ZOS Anna-Mária. Našich najmenších pacientov určite v týchto zimných mesiacoch tieto nádherné čiapočky, ponožky a svetríky pekne zahrejú.

Duch Vianoc zavítal aj na onkologické oddelenie a to nie len v podobe Mikuláša zorganizovaného personálom, ale aj pekným popoludním za účasti dobrovoľníčok z Krajšieho dňa, kde spolu s pacientkami vytvorili nádherné vianočné vence. Poďakovanie patrí aj ZŠ Pavla Horova Michalovce a jej žiakom, ktorí prišli našim dobrovoľníkom pomôcť ozdobiť stromček na pediatrickom oddelení. Ich návšteva sa stretla s veľkým nadšením a všetci si zdobenie stromčeka užili. Nesmieme zabudnúť ani na našich hokejistov z HK Dukla Ingema Michalovce, ktorí prišli podporiť darcov počas Vianočnej kvapky krvi. V tento deň venovalo túto vzácnu tekutinu takmer 60 ľudí a sme zato nesmierne vďační.

Chceme pripomenúť hlavne takéto chvíle, ktoré sú jasným dôkazom ľudskej lásky a dobroty, chvíle ktoré si nesmierne vážime a dokážu priniesť do nemocnice pravého ducha Vianoc. Ďakujeme.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2020

V dunajskostredskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 900 detí

V Nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda sa počas minulého roku uskutočnilo 925 pôrodov, čo je najvyšší počet pôrodov za posledných päť rokov. Najviac pôrodov bolo v mesiacoch marec, august a september. Chlapcov v dunajskostredskej pôrodnici prišlo na svet len o niečo viac ako dievčat a štyrom mamičkám sa narodili dvojičky.

Aktuality 24.01.2020

V rimavskosobotskej nemocnici sa vlani narodilo 1116 detí

V Nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota sa vlani uskutočnilo 1105 pôrodov. Najviac ich bolo v mesiaci september, a to 115. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a 11 mamičiek si domov z pôrodnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 22.01.2020

Vítanie Nového roka v Humennom

Je už peknou tradíciou, že s príchodom Nového roka sa zamestnanci Nemocnice Humenné stretávajú spoločne na Novoročnom večierku.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO