Aktuality, Svet Zdravia, Vranov nad Topľou    24.06.2019

Požiarne cvičenie vo Vranovskej nemocnici

Vranovská nemocnica v spolupráci s Okresným riaditeľstvom hasičského a záchranného zboru vo Vranove nad Topľou, vykonalo dňa 20.6.2019 taktické cvičenie s riadiacim štábom.

 

Hlavným zámerom, bolo precvičenie likvidácie požiaru, záchrana osôb a ochrana zariadenia. Zadaním bola uhasenie požiaru na oddelení vnútorného lekárstva a následná evakuácia pacientov a personálu oddelenia. Cieľom cvičenia bolo prehĺbiť schopnosti a zručnosti veliteľa zásahu, precvičeniť riadenie síl a prostriedkov pri zdolávaní a likvidácii požiaru v nemocničnom zariadení, precvičiť spôsob vyrozumenia, vyžiadania  a nasadzovania Hasičského záchranného zboru  a činnosti štábu krízového riadenia. Taktické cvičenie s riadiacim štábom sa, čo najdôveryhodnejšie priblížilo reálnemu zásahu.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 14.11.2019

Topoľčianska nemocnica vymenila vyše 120 postelí

V Nemocnici Svet zdravia Topoľčany vymenili vyše 120 postelí. Nové elektricky polohovateľné lôžka dostalo gynekologicko-pôrodnícke a ortopedické oddelenie i oddelenie úrazovej chirurgie. Nemocnica zároveň vymenila aj intenzivistické a transportné lôžka. Celková investícia, ktorá bola spolufinancovaná z eurofondov, sa vyšplhala na 300-tisíc eur.

Vranovska nemocnice ziskala hlavnu cenu medzi najlepsimi projektami energetickej efektivnosti - Efektia 2019

Aktuality 14.11.2019

Vranovská nemocnica získala hlavnú cenu EFEKTIA 2019

Opäť sme získali významné ocenenie za projekt v oblasti energetického hospodárstva. Vranovská nemocnica získala hlavnú cenu Efektia 2019.

Aktuality 14.11.2019

Akútna operácia slovenskej hokejovej reprezentantky

Ženský hokejový turnaj 6 krajín, ktorý sa konal v Michalovciach od 6. do 9. novembra sa nezaobišiel bez zranení.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO