Aktuality, Svet Zdravia, Vranov nad Topľou    24.06.2019

Požiarne cvičenie vo Vranovskej nemocnici

Vranovská nemocnica v spolupráci s Okresným riaditeľstvom hasičského a záchranného zboru vo Vranove nad Topľou, vykonalo dňa 20.6.2019 taktické cvičenie s riadiacim štábom.

 

Hlavným zámerom, bolo precvičenie likvidácie požiaru, záchrana osôb a ochrana zariadenia. Zadaním bola uhasenie požiaru na oddelení vnútorného lekárstva a následná evakuácia pacientov a personálu oddelenia. Cieľom cvičenia bolo prehĺbiť schopnosti a zručnosti veliteľa zásahu, precvičeniť riadenie síl a prostriedkov pri zdolávaní a likvidácii požiaru v nemocničnom zariadení, precvičiť spôsob vyrozumenia, vyžiadania  a nasadzovania Hasičského záchranného zboru  a činnosti štábu krízového riadenia. Taktické cvičenie s riadiacim štábom sa, čo najdôveryhodnejšie priblížilo reálnemu zásahu.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.07.2019

Stý odber pána Kača

Pán Dionýz Kačo pracuje v trebišovskej nemocnici od roku 1986. Práci zdravotníckeho pracovníka zasvätil celý život a aj po toľkých rokoch strávených pri lôžku na oddelení  a medzi pacientmi nestráca na empatii, chuti do práce a dobrej nálade, ktorou je známy medzi svojimi kolegami i pacientami.

Aktuality 17.07.2019

Svetový deň darcov krvi

Bezpečná krv pre všetkých – toto bol tohtoročný slogan pre Svetový deň darcov krvi, ktorý sa konal 14.6.2019

Aktuality 17.07.2019

Urobme svet krajším

Naša nemocnica bola poctená vzácnou návštevou detí z detského tábora pod vedením rehoľnej sestry. Pre našich pediatrických a geriatrických pacientov pripravili krásne, ručne vyrobené darčeky, ktoré osobne odovzdali na každom oddelení.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO