Aktuality, Svet Zdravia, Vranov nad Topľou    24.06.2019

Požiarne cvičenie vo Vranovskej nemocnici

Vranovská nemocnica v spolupráci s Okresným riaditeľstvom hasičského a záchranného zboru vo Vranove nad Topľou, vykonalo dňa 20.6.2019 taktické cvičenie s riadiacim štábom.

 

Hlavným zámerom, bolo precvičenie likvidácie požiaru, záchrana osôb a ochrana zariadenia. Zadaním bola uhasenie požiaru na oddelení vnútorného lekárstva a následná evakuácia pacientov a personálu oddelenia. Cieľom cvičenia bolo prehĺbiť schopnosti a zručnosti veliteľa zásahu, precvičeniť riadenie síl a prostriedkov pri zdolávaní a likvidácii požiaru v nemocničnom zariadení, precvičiť spôsob vyrozumenia, vyžiadania  a nasadzovania Hasičského záchranného zboru  a činnosti štábu krízového riadenia. Taktické cvičenie s riadiacim štábom sa, čo najdôveryhodnejšie priblížilo reálnemu zásahu.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 07.08.2020

Ambulancia cestovnej medicíny

Aké očkovania absolvovať pred cestou do tropických krajín, kedy preventívne nasadiť antimalariká a na čo všetko si dať pozor počas pobytu v trópoch?

Aktuality 07.08.2020

Medzinárodný týždeň dojčenia v Michalovciach

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce sa tieto dni nesú v duchu medzinárodného týždňa dojčenia.

Aktuality 05.08.2020

Slovakia strongest man a varenie kotlíkových špecialít

V sobou 25. 7. 2020 sa v Sládkovičove na letisku uskutočnilo podujatie s názvom Slovakia Strongest Man, kde silní muži bojovali o titul majstra Slovenska.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO