Aktuality, Svet Zdravia, Partizánske    28.06.2019

PÔRODNICA PRIVÍTALA BUDÚCE MAMIČKY

Pôrodnica v Partizánskom dňa 24.06.2019 otvorila svoje brány. Budúcim mamičkám sprístupnila svoje priestory v rámci Dňa otvorených dverí.

 

Účasť predišla všetky očakávania a o prehliadku priestorov, v ktorých plánujú priviesť na svet svoje detičky, prejavilo záujem veľké množstvo žien. Budúce mamičky mali možnosť prezrieť si priestory oddelenia, nadštandardné izby, ale aj samotnú pôrodnú sálu.

Počas Dňa otvorených dverí si mohli budúce mamičky vypočuť aj rôzne prednášky. Dozvedeli sa o možnosti zdarma absolvovať psychofyzickú prípravu, o jej výhodách im porozprávala priamo lektorka Martina Smolnická. Od lekárov pôrodníkov získali užitočné informácie o dojčení, príp. životospráve po pôrode.

Pre návštevníkov Dňa otvorených dverí bolo pripravené aj občerstvenie a na všetky budúce mamičky čakalo aj malé prekvapenie.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

chripka koronavirus bolest hrdla ockovanie procare

Aktuality 28.01.2020

Koronavírus: je dôvod na paniku?

Koronavírus pochádza z čeľade Coronaviridae a je súčasťou jednej známej skupiny, kde sú vírusy ako SARS a MERS. Sú príčinou pomerne nových, vysoko infekčných nákaz, ktoré sa objavili v posledných rokoch.

ockovanie virus chripka prevencia procare

Aktuality 28.01.2020

Očkovanie proti chrípke

Chrípka je vysoko nákazlivé infekčné ochorenie dýchacích ciest charakterizované náhlou horúčkou nad 38 °C, únavou, bolesťami hlavy, svalov a kĺbov, neskôr sa pridružia kašeľ a nádcha. Patrí medzi najčastejšie ľudské infekčné ochorenia.

Aktuality 24.01.2020

V dunajskostredskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 900 detí

V Nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda sa počas minulého roku uskutočnilo 925 pôrodov, čo je najvyšší počet pôrodov za posledných päť rokov. Najviac pôrodov bolo v mesiacoch marec, august a september. Chlapcov v dunajskostredskej pôrodnici prišlo na svet len o niečo viac ako dievčat a štyrom mamičkám sa narodili dvojičky.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO