Aktuality, Svet Zdravia, Partizánske    28.06.2019

PÔRODNICA PRIVÍTALA BUDÚCE MAMIČKY

Pôrodnica v Partizánskom dňa 24.06.2019 otvorila svoje brány. Budúcim mamičkám sprístupnila svoje priestory v rámci Dňa otvorených dverí.

 

Účasť predišla všetky očakávania a o prehliadku priestorov, v ktorých plánujú priviesť na svet svoje detičky, prejavilo záujem veľké množstvo žien. Budúce mamičky mali možnosť prezrieť si priestory oddelenia, nadštandardné izby, ale aj samotnú pôrodnú sálu.

Počas Dňa otvorených dverí si mohli budúce mamičky vypočuť aj rôzne prednášky. Dozvedeli sa o možnosti zdarma absolvovať psychofyzickú prípravu, o jej výhodách im porozprávala priamo lektorka Martina Smolnická. Od lekárov pôrodníkov získali užitočné informácie o dojčení, príp. životospráve po pôrode.

Pre návštevníkov Dňa otvorených dverí bolo pripravené aj občerstvenie a na všetky budúce mamičky čakalo aj malé prekvapenie.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 11.11.2019

Ako môžete dostať vírus HVP?

HPV je označenie pre vírus prenosný pohlavným stykom a spôsobujúci viaceré ochorenia v organizme.

Jesenný Ústavný seminár 2019 v Galante

Aktuality 08.11.2019

Jesenný Ústavný seminár v Galante

Dňa 29. 10. 2019 sa uskutočnil v galantskej nemocnici jesenný Ústavný seminár. Od 12.30 hod. prebiehala registrácia účastníkov a podujatie sa začalo 13.30 hod.

Aktuality 08.11.2019

Kampaň na podporu fyzického a duševného zdravia mužov Galanta 2019

Napriek dlhotrvajúcemu priaznivému počasiu, dorazila skutočná jeseň tento rok už aj k nám. Jesenné obdobie mnohí z nás, aj keď určite nie všetci, spájajú skôr s pochmúrnou náladou, daždivými dňami, opadaným lístím zo stromov, a samozrejme, spomienkou na našich najbližších, ktorí už nie sú medzi nami.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO