Aktuality, Svidník    07.11.2022

„Ponožková výzva“ nemocnice Svidník

Dnes nás čakalo milé stretnutie s pani Annou Sopkovou z Občianskeho združenia „Topľanská Lúčka“, ktorá priniesla pre pacientov nemocnice Svidník výťažok zo zbierky.

Zbierka s názvom „Ponožková výzva prebiehala počas celého októbra a jej obsah je jasný zo samotného názvu. Množstvo farebných, teplých, veselých i praktických párov ponožiek určite poteší nejedného pacienta.

Dana Kopčová, námestníčka riaditeľa pre ošetrovateľskú starostlivosť, odovzdala poďakovanie všetkým členom Občianskeho združenia „Topľanská Lúčkaza ich ušľachtilý čin. Ponožky rozdáme v nadchádzajúcich týždňoch hospitalizovaným pacientom. Už teraz vieme, že to budú chvíle plné prekvapenia, úsmevov a vďačnosti.

 

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 05.12.2022

Policajná kvapka krvi

Zamestnanci Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Michalovciach v spolupráci s Hematologicko-transfúziologickým oddelením Nemocnice Svet zdravia Michalovce zorganizovali policajnú kvapku krvi.

Aktuality 30.11.2022

Pacienti v rimavskosobotskej nemocnici sa liečia v jedinečnej miestnosti

Vôňa, hudba, zvukové či svetelné prvky, príjemné prostredie – aj takto sa dnes liečia pacienti na psychiatrickom oddelení v rimavskosobotskej nemocnici. Snoezelen je nová terapeutická metóda navodzujúca atmosféru uvoľnenia a dôvery. Využíva sa pri liečbe pacientov s ťažkým mentálnym a zmyslovým postihnutím, ale aj pri mnohých ďalších druhoch psychických ochorení. Nemocnica Svet zdravia Rimavská Sobota začala ako jedna z prvých nemocníc na Slovensku využívať miestnosť a terapiu Snoezelen na jeseň tohto roka. Už teraz, napriek krátkemu obdobiu, sa ukazujú jej pozitívne účinky pri liečbe pacientov aj psychohygiene zamestnancov.

Aktuality 29.11.2022

Kemp mladých internistov

V rožňavskej nemocnici sa uskutočnil Kemp mladých internistov zo siete nemocníc Svet zdravia. Počas troch dní mali možnosť načerpať nové skúsenosti a navzájom sa spoznať.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO