POLIKLINIKA

ProCare Trnavské mýto

ČLEN SIETE POLIKLINÍK PROCARE

Nemocnica ProCare Trnavské mýto poskytuje ambulantnú a ústavnú zdravotnú starostlivosť.

K dispozícii sú ambulancie primárneho kontaktu, ako aj ambulancie špecialistov rôznych odborností. Súčasťou ústavnej (lôžkovej) starostlivosti je ortopedické, neurologické a fyziatricko-rehabilitačné oddelenie. Na ortopedickom oddelení sa venujeme predovšetkým operáciám náhrad bedrových a kolenných kĺbov. Ostatné operačné výkony sú realizované formou jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbornostiach ortopédia, chirurgia, plastická a cievna chirurgia.

NEODKLADAJTE NÁVŠTEVU LEKÁRA Viac info

Dôležité oznamy

Antigénové testovanie

Od 6. 7. 2021 bude dostupné Ag testovanie na odbernom mieste za poplatok 14,90 €, ktorý sa uhradí na recepcii ProCare Trnavské mýto. Aktuálne nie je možná rezervácia termínu online, výsledky budú odovzdané papierovou formou (certifikát) v medzinárodne uznávanom formáte hneď po vyhodnotení vzorky.

Odberové hodiny pre Ag testovanie budú pondelok až piatok od 10:00 do 14:00.


Od 1. 7. 2021 bude PCR MOM otvorené pre samoplatcov aj počas sviatku a sobôt od 8:00 do 10:00


Od 23. 6. 2021 bolo antigénové testovanie verejnosti na mobilnom odberovom mieste ukončené.


Zmena otváracej doby PCR MOM

Nová otváracia doba PCR mobilného odberového miesta je 7:30 – 11:00

Na PCR môžu prísť len objednaní klienti.


Kloktacie a slinné PCR testy

Od 3. 5. 2021 je možné na našom odbernom mieste absolvovať aj kloktacie a slinné PCR testy. Sú určené len pre samoplatcov, vyčlenený čas je 9:00-10:00.


Očkovanie proti COVID-19

V týchto dňoch vakcinácia prebieha v súlade so stratégiou MZSR.

V prípade záujmu o očkovanie proti COVID 19 vo vakcinačnom centre ProCare Trnavské mýto je potrebné sa objednať a vyplniť registračný formulár na národnom portáli https://korona.gov.sk/.

Vakcinačné centrum sa nachádza na 8. poschodí a pracuje v čase 8.00 – 14.00 hod., obedňajšia prestávka je od 12:00 – 12:30 hod.

Vyhláška č. 96/2021 Z. z. Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky 96/2021 Z.z. upravuje informácie o oprávnených skupinách na očkovanie a o náhradníkoch na očkovanie proti ochoreniu COVID-19.

Vyhláška, okrem iného, umožňuje očkovať podľa presne stanovených kritérií v situácii, keď sa nedostavia všetci klienti objednaní cez objednávací systém.

Ak sú vyčerpané možnosti podania očkovacej látky osobám objednaným na očkovanie na daný deň, môže byť očkovacia látka podaná aj osobe zo zoznamu závažných a stredne závažných chorôb, čo nám umožňuje tvoriť zoznamy náhradníkov na očkovanie proti ochoreniu Covid–19.

V prípade, že máte záujem o zapísanie do zoznamu náhradníkov na očkovanie podľa usmernenia Ministerstva zdravotníctva SR, využite prioritne online formulár

Zoznam závažných a stredne závažných chorôb nájdete tu: https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2021/96/20210308

Nutnosťou je vedieť sa dostaviť na očkovacie miesto do 60 minút od zavolania.


Testovanie na COVID-19

V prípade záujmu o testovanie na COVID 19 má ProCare Trnavské mýto zriadené mobilné odberové miesto.

PCR – testujeme len objednané osoby. Na testovanie je potrebné objednať sa cez portál www.korona.gov.sk, alebo cez lab.online – ako samoplatca.

PCR testy vykonávame v čase od pondelka do piatka od 7:30 – 11:00 hod.


Vážení pacienti, týmto si vás dovoľujeme informovať, že s účinnosťou od 01.06.2019 sa novým majiteľom prevádzok pracoviska lekárskej genetiky, t.j. Ambulancie lekárskej genetiky, Cytogenetického laboratória a Pracoviska jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbore gynekológia a pôrodníctvo (výkon odber plodovej vody) stala spoločnosť Alpha medical, s.r.o. (od  01.02.2021 názov spoločnosti Unilabs Slovensko, s. r. o.), so sídlom ul. Záborského 2, 036 01 Martin. Prevádzka týchto zariadení je v priestoroch ProCare Trnavské Mýto na ul. Šancová 110 v Bratislave. Kontakt genetika.ba@alphamedical.sk


Benefity ProCare Trnavské mýto

Poliklinika ProCare Trnavské Mýto ponúka širokú škálu benefitov, vďaka ktorým zabezpečuje pre svojich pacientov kvalitný a komplexný servis a šetrí ich čas.

 • Call centrum a služby recepcie

  Špičkové prístrojové vybavenie

  Elektronická zdravotná karta

  Bezbariérový prístup

  Lekáreň

  Výborná dopravná dostupnosť

 • Profesionálny prístup a starostlivosť

  Široká škála odborných ambulancií

  Komplexná starostlivosť

  CT

  Rehabilitácia

  Jednodňová Zdravotná Starostlivosť

AMBULANCIE A LEKÁRI ProCare Trnavské mýto

Ak hľadáte konkrétnu ambulanciu alebo lekára v ProCare Trnavské mýto, vyberte si z našej ponuky ambulancií. V ponuke nájdete aj služby jednodňovej zdravotnej starostlivosti.

Certifikáty

Ponuka

Zakúpením základného balíka ProCare Smart môžete využívať osobnú starostlivosť s radom benefitov počas celého roka.

OSOBNÁ STAROSTLIVOSŤ

Jedinečný systém komplexnej starostlivosti pre Vás a Vaše zdravie. Množstvo nadštandardných služieb a doplnkov, vďaka ktorým máte pod palcom nie len svoj čas, ale aj zdravie v rukách tých najlepších odborníkov a špecialistov.

Pozrieť balíky

KOMPLEXNÉ PREHLIADKY

Základným cieľom prehliadok je včasná diagnostika začínajúceho ochorenia, ktorá môže zachrániť život alebo výrazne prispieť k zlepšeniu kvality života. Komplexné prehliadky Vám ukážu dokonalý obraz o Vašom zdraví.

Pozrieť balíky

Fyziatria a rehabilitácia

Zlepšite svoj zdravotný stav a odstráňte bolesti chrbta, či kĺbov. Vďaka individuálnemu vedeniu fyzioterapeutom, pod dohľadom našich lekárov a špecifickým výberom metodík zregenerujete stuhnuté svalstvo, zlepšíme Váš pooperačný stav a dosiahnete tak zlepšenie svojej kondície.

Pozrieť balíky

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Vyberte si pre seba ten správny benefit, ako svoj doplnok k jednotlivým programom. Využite tak možnosť uplatniť si zľavy na jednotlivé úkony a procedúry. Čerpajte svoje výhody s nadštandardnými doplnkami, ktoré sú práve pre vás.

Pozrieť balíky

S unikátnou službou ProCare TeleCare získate okamžitú radu od našich odborníkov.

NOVÁ SLUŽBA UŽ OD 25 €

 

Kúpiť online VIAC INFO

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.

ProCare Trnavské mýto

Šancová 110, 831 04 Bratislava

0907 888 999

Otváracie hodiny

 • Po-Pia 6:30-18:00

  Klientske centrum

  Po-Št 7:00-15:00 Pia 7:00-14:00

Kontaktný formulár

Aktuality

Naďalej poskytujeme AG testovanie

Aktuálne pripravujeme možnosť naďalej sa testovať pomocou antigénových testov v rámci našich zariadení, a to vrátane nemocníc Svet zdravia na Zemplíne.

VIAC...

Otestujte sa bezplatne aj v našej sieti ProCare a Svet zdravia

Otestovať sa bezplatne prostredníctvom antigénových testov je možné aj v rámci nemocníc siete Svet zdravia a polikliniky ProCare.

VIAC...

Ako testosterón ovplyvňuje telo a psychiku?

Testosterón je steroidný hormón , ktorý je dominantným androgénom u mužov, ale v menšej miere sa tvorí aj u žien. Jeho nedostatok sa môže prejaviť aj poklesom výkonnosti, priebojnosti, môže viesť až k subdepresívnym stavom.

VIAC...

Všetky polikliniky
Voľné pracovné pozície