Aktuality, Svidník    10.09.2020

Podpora zdravia aj účasťou na Dukelskom behu mieru

Nemocnica Svidník už tradične podporila svojou účasťou akciu mesta Svidník – Dukelský beh mieru, kde  mala umiestnený stánok  zdravia.

 

Všetkým záujemcom zamestnanci nemocnice zmerali krvný tlak, pulz, hodnotu krvného cukru. V prípade potreby odporučili vyhľadať odbornú pomoc/poradenstvo v rámci špecializovaných ambulancii nemocnice.

Návštevníci podujatia mali možnosť oboznámiť sa s produktami partnerskej spoločnosti zdravotnej poisťovne Dôvera.

Akciu podporili aj dobrovoľníci Krajšieho dňa nemocnice Svidník, ktorí  prezentovali dobrovoľnícky projekt.

Aj napriek prísnym hygienickým opatreniam v súvislosti s COVID-19 malo podujatie veľký úspech a našim potešením bol veľký záujem návštevníkov o poskytované služby  a poradenstvo nemocnice Svidník v rámci stánku zdravia.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 22.06.2021

Neurologický deň 3. ročník v rimavskosobotskej nemocnici

V stredu 16. júna 2021 sa vo Hviezdnom dome na Daxnerovej ulici uskutočnil v spolupráci s firmou Solen, s.r.o., 3.ročník odborného podujatia pod názvom Neurologický deň. Odborným garantom a realizátorom podujatia bola MUDr. Erika Zacharová, ktorá je zároveň primárkou Neurologického oddelenia vo Všeobecnej nemocnici Svet zdravia, a.s., Rimavská Sobota.

Aktuality 21.06.2021

Vo vranovskej nemocnici oceňovali elitu darcov krvi pri folklórnych tónoch

Pri príležitosti svetového dňa darcov krvi (14. júna) vo vranovskej nemocnici ocenili darcovskú elitu a spoločne im za tento opakovaný ušľachtilý čin poďakovali.

Aktuality 21.06.2021

OZ Chobotničky na návšteve vo vranovskej nemocnici

Pletené chobotničky a šité rybičky sa stali súčasťou dobrovoľníckeho projektu, ktorý sa na Slovensku každým rokom viac a viac dostáva do povedomia zdravotníckej a širšej verejnosti.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO