Aktuality, Michalovce    05.04.2022

Podpora pre najmenších pacientov

Nadácia Bel Foundation dala zelenú grantu do michalovskej nemocnice! Sme veľmi radi, že tím z Bel Michalovce bol úspešný a patrí medzi 9 víťazných grantov na rok 2021. Víťazný projekt, ktorí v spolupráci s primárkou oddelenia MUDr. Danou Jurečkovou pripravili má názov „PODPORA DOJČENIA FYZIOLOGICKÝCH A PATOLOGICKÝCH NOVORODENCOV“.

Občianske združenie Zdravie Zemplína tak bude môcť s pomocou grantu zakúpiť špeciálne odsávačky mlieka a ďalšie zariadenia na výchovu a podporu správnej výživy pre najkrehkejšie deti, novorodencov. Symbolický šek vo výške 4680€ od zástupcov Bel Michalovce prevzal medicínsky riaditeľ Peter Rovder a primárka pediatrického oddelenia Dana Jurečková. Ďakujeme.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO