Aktuality, Michalovce    12.11.2020

Podpora pre infektologické oddelenie Nemocnice Svet zdravia Michalovce

V týchto náročných dňoch sme vďační za každú pomoc a podporu. Pre aktuálne najvyťaženejšie oddelenia nemocnice sa takáto pomoc cení dvojnásobne.

 

V mene infektologického oddelenia sa chceme poďakovať Hypermarketu Tesco Michalovce za podporu našich zdravotníkov v podobe vitamínových nápojov, energetických tyčiniek, ovocia a pod.

Naša vďaka patrí aj čerpacím staniciam Shell Humenné, Michalovce, Vranov nad Topľou a Trebišov za podporu v podobe minerálok, kofoly, čokolády, energetických nápojov a tyčiniek, ktoré sme odovzdali na infektologické oddelenie a OAMIS.

Veríme, že aj takáto dávka energie pomôže zvládnuť zdravotníkom Nemocnice Svet zdravia Michalovce tieto dni o čosi ľahšie. Ďakujeme.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 06.05.2021

Spustili sme kampaň so Zuzkou Smatanovou k Svetovému dňu hygieny rúk

Aktuality 28.04.2021

Barbarka z michalovskej nemocnice navštívila prezidentku SR

Barbara Balogová bola jednou z tých, ktorých tento mesiac pri príležitosti Medzinárodného dňa Rómov v Prezidentskom paláci prijala hlava štátu Zuzana Čaputová. Mladá 19-ročná zdravotnícka asistentka pôsobí v Nemocnici Svet zdravia Michalovce na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny. Ako toto stretnutie s prezidentkou prežívala? Vyspovedali sme ju!

Aktuality 26.04.2021

Legenda medicíny MUDr. Andrej Leňo

Pri príležitosti dňa lekárov by sme vám chceli predstaviť legendu medicíny z humenskej nemocnice - MUDr. Andreja Leňa (* 19. 7. 1908 Báčsky Petrovec – † 30. 9. 1976 Bratislava), ktorý patrí medzi legendy československej chirurgie.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO