Aktuality, Michalovce    12.11.2020

Podpora pre infektologické oddelenie Nemocnice Svet zdravia Michalovce

V týchto náročných dňoch sme vďační za každú pomoc a podporu. Pre aktuálne najvyťaženejšie oddelenia nemocnice sa takáto pomoc cení dvojnásobne.

 

V mene infektologického oddelenia sa chceme poďakovať Hypermarketu Tesco Michalovce za podporu našich zdravotníkov v podobe vitamínových nápojov, energetických tyčiniek, ovocia a pod.

Naša vďaka patrí aj čerpacím staniciam Shell Humenné, Michalovce, Vranov nad Topľou a Trebišov za podporu v podobe minerálok, kofoly, čokolády, energetických nápojov a tyčiniek, ktoré sme odovzdali na infektologické oddelenie a OAMIS.

Veríme, že aj takáto dávka energie pomôže zvládnuť zdravotníkom Nemocnice Svet zdravia Michalovce tieto dni o čosi ľahšie. Ďakujeme.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.11.2020

Svetový deň predčasne narodených detí v humenskej nemocnici

17. november je dňom, kedy si okrem nežnej revolúcie pripomíname aj deň, ktorý patrí tým úplne najmenším a najkrehkejším – Svetový deň predčasne narodených detí.

Aktuality 20.11.2020

V humenskej nemocnici prevetrali krvinky

Pri príležitosti dňa študentstva sa v nemocnici A. Leňa v Humennom stretlo viacero prvodarcov aj aktívnych darcov tej najvzácnejšej tekutiny.

Aktuality 19.11.2020

Situácia vo vranovskej nemocnici je stabilizovaná: Verejnosť však vyzýva k zodpovednosti pri nosení rúšok

Situácia vo vranovskej nemocnici je vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu v regióne stabilizovaná. Nemocnica sa stará o COVID pacientov a zároveň poskytuje všetku zdravotnú starostlivosť, vrátane plánovanej operatívy. Postarať sa chce o všetkých, ktorí jej pomoc potrebujú.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO