Aktuality, Žiar nad Hronom    12.05.2020

Poďakovanie sestrám a pôrodným asistentkám v žiarskej nemocnici

Pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier a pôrodných asistentiek si vedenie žiarskej nemocnice aj tento rok opäť uctilo svoje sestry a pôrodné asistentky za ich náročnú, obetavú a nenahraditeľnú prácu.

 

Riaditeľ nemocnice Ing. Ivan Mokrý a námestníčka pre ošetrovateľstvo Mgr. Eva Valentová sa poďakovali všetkým sestrám a pôrodným asistentkám odovzdaním Ďakovného listu, odznaku #spolu to dáme a obdarovaním sladkým perníkovým srdiečkom.

Každá sestra v žiarskej nemocnici si nájde svoje meno na spoločnom banneri všetkých 3 487 sestier a pôrodných asistentiek nemocníc Sveta zdravia.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 25.11.2020

Zbierka pre predčasne narodené deti

Predčasne narodené deti sú často dlhodobejšie hospitalizované na nedonoseneckých oddeleniach i na jednotkách intenzívnej starostlivosti. Veľmi dôležitý je aj kontakt s rodinou.

Aktuality 25.11.2020

Poďakovanie primátorovi mesta Humenné

Nemocnica Svet zdravia Humenné v zastúpení p. riaditeľom MUDr. Jaroslavom Marčišinom chce vysloviť poďakovanie primátorovi mesta Humenné PhDr. Ing. Milošovi Meričkovi za spoluprácu.

Aktuality 23.11.2020

Svetový deň predčasne narodených detí v humenskej nemocnici

17. november je dňom, kedy si okrem nežnej revolúcie pripomíname aj deň, ktorý patrí tým úplne najmenším a najkrehkejším – Svetový deň predčasne narodených detí.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO